2733
2734
عنوان

استوريمو پاك كردم از دست برادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 23 پست
دليلش اين بود كه در نهايت بيشعوري فقط دوتا استيكر خنده گذاشته بود دخترم با اون زبونش با چه احساسي د ...

یه چیز بگم  اصلا اصلا خودت رو درگیر این چیزا نکن پیر میشی همه ادمها هیجاناتشون رو به یک شکل نمیتونن نشون بدن این نوع توقع داشتن ها فقط و فقط به خودت اسیب میزنه 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
یه چیز بگم  اصلا اصلا خودت رو درگیر این چیزا نکن پیر میشی همه ادمها هیجاناتشون رو به یک شکل نمی ...

آره

من وقتي خانواده ي شوهرمو ناديده ميگيرم خيلي راحت ترم

چون اونا اين مدلين

نميدونم امشب چرا جوگير شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دليلش اين بود كه در نهايت بيشعوري فقط دوتا استيكر خنده گذاشته بود دخترم با اون زبونش با چه احساسي د ...

تازه متوجه شدم من‌فکر کردم عموی بچه  ی یکی دیگه رو تگ کردی ،بعدشم حتما که نباید سه خط کامنت بزارن ،بعضی ها حال ندارن ،خسته ان 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2731

ببین حساسی حسااااس

اکثر مردا حال و حوصله تایپ ندارن

اونم توی فضای مجازی

شوهر خود من عاااشق خواهر زاده هاشه ولی اصلا حس نمیکنن لازمه بنویسه چیزی زیر پست هاشون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2740