2733
2734

متاسفانه خانواده پدری من بشدت وقیح هستن

از حق خوری هایی که انجام دادن بگذریم قصه اش طولانیه...

درباره کاربری که گفت دوستم کارتمو گرفته باید بگم پسر عموهای من پول بنزین و اصطکاک ماشین و کرایه رو با هم جمع میبندن و از برادرم میگیرن حتی اگه مسیر خونه تا سر کوچه باشه...اگر اون موقع پول نداشته باشن میگن سریع کارت به کارت کن که نیاز دارم...خیلی وقتا هم به داداشم میگن تو ماشین بیار چون داداش من پولی نمیگیره که واقعا هم نباید بگیره چون خیلی زشته...منم دوست اینچنینی داشتم که متاسفانه  به خنده میگه من هیچی پول ندارم خانواده اش هم پرو پرو میگن خب گیسو خانم میخوای بری دختر مارو مهمون کنی ولی مارو مهمون نمیکنی...بارها موقع شام موندم گفتم دلم ضعف میزنه انگار ن انگار... متاسفانه نباید رو هیچکس حساب کرد

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیسو لاکچری

هعی اینم از آدمای دورو بر ما

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2731
هعی اینم از آدمای دورو بر ما

دوست اينجورى واسه چيتونه؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
دوست اينجورى واسه چيتونه؟

این روزا کسی واسه رضای خدا طرف کسی نمیره...هر کس نیازی داره من بارها خواستم از تنهایی دربیام برای همین رفتم دنبال دوست...دیدم اون هم دنبال منافع خودشه منتهی از نوع مادیش

این روزا کسی واسه رضای خدا طرف کسی نمیره...هر کس نیازی داره من بارها خواستم از تنهایی دربیام برای هم ...

استهلاک ماشین منظورته ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
استهلاک ماشین منظورته ؟

ببخشید اشتباه گفتم بله استهلاک 

2740