2737
2734
عنوان

رازیانه باعث بزرگ شدن سینه میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3544 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دوران میخوردم منتهی دونه هاشو هم قورت میدادم با هر بدبختی ای که بود  تاثیر داشت ولی خب ب ...

روزی یه استکان کوچیک خوبه.یا مثلا هفته ای دو سه بار.من هورمون های مردونم بالاست به خاطر همین هر روز میخورم 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2731
من یه دوران میخوردم منتهی دونه هاشو هم قورت میدادم با هر بدبختی ای که بود  تاثیر داشت ولی خب ب ...

مثلا از ۷۰. سیدم به ۷۵ 

بگم که در حین خوردنش ویتامین Eهم مصرف میکردم 

حالا نمیدونم کدومش تاثیر داشته😅

ولی در کل کار خاصی نمیشه کرد 

2738

از مزش که بدت میاد پودرش کن آزین کپسول خالیا بخر بریز توش هفته ای دوتا یا سه تا بخور.اگه مشکل هورمونی داری که میتونی هر روز بخوری تا مشکلت برطرف بشه.اگه نه که هفته ای دوتا یا 3 تا بخور.من چون مشکل دارم هرروزمیخورم دمنوششو.همونطور که گفتم میتونی پودر کنی بریزی تو کپسول بخوری 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
روزی یه استکان کوچیک خوبه.یا مثلا هفته ای دو سه بار.من هورمون های مردونم بالاست به خاطر همین هر روز ...

عزیزم تخم رازیانه رو من مصرف میکردم 

روزی یک قاشق  چایخوری سرخالی میداشتم دم بکشه با عسل یا نبات میخوردم که بدمزه هم نباشه 

نه عزیزم مطمعن نیستم والا منم میخوردم بعدش حالت تهوع داشتم ولی بکش و خوشگلم کنه دیگه تحمل میکردم

استارتر پودرش کن بریز تو کپسول بخور.ازین کپسولای خالی بخر از داروخونه بریز تو اونا بخور.من چون از بوی دارچین بدم میاد موقع پریودی چون دارچین گرمیه و خوبه دارچینو همینجوری میخورم .میریزم تو کپسول خالی میندازمش بالا

2706