2737
2734
عنوان

کار بسیار زشت دوستم😱😲از تعجب شاخ که هیچی دمم دراوردم🤐😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 169985 بازدید | 876 پست
نفس عمیق . حتمی هست همچین شهری . حالا استارتر درد دل کرد تمام شد

نمیدونم ملت چه گیری دادن به من؟ یه سوال از استارتر پرسیدم ، برای رعایت هم اسم هیچ شهری رو نیاوردم ولی یاد یه قومیتی افتادم‌، حالا ول کن نیستن ، خانمهای بسیار مبادی ادب هم اومدن برای تادیب !!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه بدبخت آویزونیه من اگه جای تو بودم همین الان یه پیام میدادم بهش میگفتم عزیزم من نمیدونستم اینقد ...

وایییی به بدترین شکل ممکن ابروی منو میبره مگه دیوونه م با همچین ادمی دهن به دهن شم به خدا انقد سبکه و اویزونه چندشت میشه حتی باهاش حرف بزنی

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
منم دانشگاه رفتنی میرم دنبال دوستم بااژانس ولی ی بار اون‌حساب میکنه ی بار من

واقعا اینجوری خوبه ادم با تعارف کردنش به خودش احترام میزاره شخصیت خودشو خوب جلوه میده😑

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

یادمه دوستای دانشگام تولدم میشد میگفتن باید مارو ببری رستوران بعد غذا میگفتن بریم مراسم کیک و بستنی تولدت ،گواهینامه گرفتم گفتن شیرینی بیار با خودت،شیرینی میبردم میگفتن امروز ساندویچ میدی به ما یا نه بازم خسیس بازی در میاری پرووووها جالبه تولد خودشون میشد یه کیک کوچیک یا شیرینی اسلایسی میگرفتن میگفتن تو دانشگاه بیشتر حال میده انوقت سر من میگفت بریم بیرون تو دانشگاه ضایعست بقیه هم دلشون میخواد ،یادمه یکشون گواهینامه گرفت گفت هفته بعد هفته بعد شد ،گفت دیروز نزدیک بود تصادف کنم حالم بده امروز نمیتونم چیزی بخورم 🤐منم میدونستم داره میپیچونه فقط حوصله توضیحاتش نداشتم سر ازدواجم فقط بهشون شیرینی دادم،نهار قبول نکردم 🤣🤣🤣 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
2740
واقعا ما اين دوستاي عتيقه رو از كجا پيدا ميكنيم؟؟  اهه اعصابم خورد شد

از همون جایی که شوهرامونو با مادرشوهرامون و خانواده ی شوهر پیدا میکنیم آخه همشون ماشاالله اوکازیونن 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
کات کن باهاش. یه بار دوستم سر ی قراری منو کاشت، خیلی کار زشتی کرد، بدون من پاشد رفت ی جایی بدون اینک ...

😂😂😂😂

من انقد سفت نیستم خیلی زود همه چیو فراموش میکنم😣

پس حقته برات درس عبرت شد با هر گره گوری دوستی نکنی ... عبرت بگیر و فراموش کن و همینطور خانوم باش ه ...

به خدا دوستم نیس همکلاس بودیم دیگ هی ارتباط دورادوری داشتیم اینستا و تل😣

منم از این دوستا داشتم قششششنگگگ عقده ها شو نگه میدتشت میومد در خونمون میگفت بریم بگردیم بعد میرفتیم بیرون میرفت میگفت از فلان مغازه اینو بخر اونو بخر و.... یه بار خود مغازه دار بهم گفت این با مامانش صبح اومدن اینجا فلان چیزو واسش نخرید الان شمارو آورده

بعد از اون هر بار یه دلیل میاوردم با خودم پول نمیبردم ولی هنوزم ولم نمیکرد پرو پرو میگفت برو از تو خونه پول بیار بعد چند بار میبردمش تو مغازه یه کیکی چیزی برمیداشتم میرفتم بیرون ادای خودشو در میاوردم میگفتم بیا دیگه .

بعد ابنکه دوبار این کادو کردم رفت دیگه پیداش هم نشد😊😊

حق ادمی مثل شما همینه یعنی بلد نیستی از خودت دفاع کنی چرا پیچوندیش باید مستقیم میگفتی هزینم بالا رفت ...

من نمیتونم انقد رک و بی خجالت حرف بزنم به کسی که حداقل چهار پنج ساله میشناسمش میگم یه ذره احترامه بمونه بینمون و....

ولی با رفتارم حالیش کردم دیگ چه غلطی کرده😒😑

شما مودبی بسه ، من اگر اقلیت دیده بودم هیچ وقت نیومدم اظهار نظر کنم ، شبت خوش 

من به شماتوهینی نکردم گفتم ممکنه شمااقلیتو دیده باشین وهمه ی مردم اون شهراینطورنباشن دعوانداریم که باهم .شب خوش عزیزم

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2706