2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم هیچی نمیشه من دخترم ۱۷ ماهشه ولی از شش ماهگی وقتی تبش با هیچ تب بری پایین نمیومد یک سوم شیاف دیکلو گذاشتم مثل آب رو اتیش میمونه خیالت راحت برا دختر من مشکلی نداشته

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
2728
گلم هیچی نمیشه من دخترم ۱۷ ماهشه ولی از شش ماهگی وقتی تبش با هیچ تب بری پایین نمیومد یک سوم شیاف دیک ...

شما۵۰ رویک سومشومیزاشتی

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
شیاف بزرگسالان یک سومشو گذاشتم دیگه

آخه ۱۰۰ داره ۵۰ داره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2738

عزیزم اگ آبلیمو تو خونه داری ی جفت جوراب پسرتو بنداز داخل آبلیمو قشنگ ک خیس خورد بپوشون ب پاش تب رو پایین میاره 

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
عزیزم اگ آبلیمو تو خونه داری ی جفت جوراب پسرتو بنداز داخل آبلیمو قشنگ ک خیس خورد بپوشون ب پاش تب رو ...

آبلیموازین کارخانه هایی دارم توخونه

آبلیموازین کارخانه هایی دارم توخونه

طبیعی رو امتحانکرده بودم .

حالا بزن تو همون بزار قشنگ خیس بخوره بعد بپوشون .انشالله ک تبش رو پایین میاره عزیزم 

من ی پیرزن روب رویه خونم هستش تو این ساختمون هر وقت بچم چیزیش بشه فورا میرم پیش اون 

همیشه بهم برا تب اینو میگه 

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
طبیعی رو امتحانکرده بودم . حالا بزن تو همون بزار قشنگ خیس بخوره بعد بپوشون .انشالله ک تبش رو پایین ...

الان عزیزم براش شیاف گذاشتم این آبلیموهای کارخونه ای نتیجه بده خوبه ممنون ازراهنماییت