2733
2734

دخترا،، خانوما،،  بعضی از دوستان راست میگن توی این جامعه آدم از فرداش خبر نداره... اگه دبیرستانی هستید که هيچ ولی اگه پشت کنکوری هستید و یا دانشگاه رفتید و مدرکی دارید خواهرانه بهتون توصیه میکنم ذهنتونو مشغول پزشکی رفتن و...نکنید زندگیتونو با فکرش حروم نکنید،  پزشکی شغل شریفیه مثه بقیه شغلا و بیشتر میشه گفت اسمش از خودش بزرگ تره،  توی بیشتر دانشگاها پزشکی 7 سال و نیمه که با همه بالا پاییناش و شاید بهمن ماهی شدنش هشت سالی میشه، بعد هشت سال تازه وارد دوران طرح میشی با حقوق خیلی ناچیز که اخیرا به دلیل وضعیت جامعه با تاخیر یکی دوساله داده میشه و ما هرماه باید نامه و اعتراض بنویسیم که حقوقمونو چرا نمیدن آخرم رک و راست میگن پول نداره نظام پزشکی و انققققدر پذیرش این رشته با پردیس و مازاد و آزاد و...بالا رفته که تا اعتراض کنی پزشکای طرحی که توی صف طرح هستن سریع جاتو میگیرن پس اعتراض: لغو طرح 

بیمارستانا شیفتاشون پر شده و اگه لغو طرح بشی عملا بیکاری! 

هر دو سه ماه پایش میشی که کاردانا و کارشناسا میان مثه مدیر مدرسه چکت میکنن،  امیدوارم درک کنید عزیزان کسی که بهترین رشته حال حاضر ایرانو قبول میشه یه جورایی بهش برمیخوره که یه کاردانی بهداشت بشه رئیسش 😒

تازه به این فکر میفتی که باید تخصص بگیری واسه نجات خودت ولی واقعا درگیری، چرا؟  چون پزشکا اینجا دو گروهن.. اونایی که طبیعی توی وقت مناسب تشکیل خانواده دادن که همونان که درگیرن و واقعا درس خوندنشون با سختی همراه میشه 

گروه بعدی مجرد میمونن که خوب میخونن ولی احساس خوبی ندارن از تنهاییشون مثه کلی از دوستای من 

خیلی نوشتم، حالا سوالی داشتید در خدمتم راجع به این رشته و واقعیتاش 

حقوق ناچیز طرح چقده؟؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه تاپیک مفیدی. واقعا باید قبل از کنکور با واقعیت های رشته ها آشنا بشن. 

خیلیا فقط به آخرش فکر می کنن.‌به یه پزشک موفق‌. یه وکیل‌ موفق. ولی معمولا نمی دونن چه راه سخت و طولانی ای تا رسیدن به اون مرحله هست و چند نفر هستن که نمی تونن این راه رو طی کنن و وسطش کم‌ میارن. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
ی کم بیشتر توضیح بده تا مام روشن بشیم گلم بیخودی عمرمونو ب باد ندیم برای پزشکی 

شما کنکوری هستین؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
2738

علاوه بر اینکه پزشکی عمومی بشدت اشباع شده حرفتون درسته تو اطرافیانم دارم ولی درمورد حقوق طرح مبلغ بالایی رو شنیدم مثلا دختر عمومی من ۱۰ سال پیش تو استان اردبیل (روستایی) ۱۲تومن دریافتی داشت. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706