2733
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138961 بازدید | 486 پست
من پول برا دستمزد نمیدم ولی تا جایی که تونستیم بهترین سیسمونی رو برا پسرم تهیه کردیم بهترین سزارین رو وقتی میشه با دکترایی مث پرستنده چهر داشتچرا آدم بره پیش امثال عزیزمحمدی که زود پیر شدن جفت من رو تشخیص نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام . من توی کرج زندگی می کنم . دکتری که می رفتم تهران بود اونم ازم زیر میزی خواسته حالا می خوام یه دکتر خوب توی کرج که زیر میزی نمی گیره بهم معرفی کنید ! لطفا راهنماییم کنید!
با توکل به خدا منم مامان شدم!
سپاسگزارم خدای من!
بچه ها کسی تو بیمارستان مصطفی خمینی دکتری رو میشناسه که زیرمیزی نگیره؟
بعد باید حتماً بریم مطبش یا تو خود بیمارستان هم ویزیت بشیم کفایت میکنه؟ (منظورم برای نگرفتن دستمزده)

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
سلام دوستان . من اسم دکتر کاشانی زاده رو توی لیستتون دیدم. خواستم یه توضیح اضافه کنم. ایشون واقعا تو مدتی که پیششون رفتم و تحقیق کردم دکتر خوب و با اخلاقی بودن فقط یک نکته این که فکر کنم فقط بیمارستان خصوصی زایمان انجام میدن. و اگر بیمه نیروهای مسلح داشته باشی اصلا پذیرش نمی کنن حتی برای ویزیت. من اوایل بارداری پیش ایشون میرفتم دو جلسه رفتم. دوست داشتم پیش ایشون ویزیت بشم. کلا هزینه ویزیتشونم آزاد بود و با بیمه پرداخت نمی شد. ولی قبل از اینکه من بخوام در مورد بیمارستان برای زایمان صحبت کنم همون جلسه اول منشیشون بعد از ویزیت به من گفتن برو بیمارستان های نیروهای مسلح من اول نمی دونستم دارن محترمانه می گن اینجا پیش من نیا.جلسه دوم هم وقت گرفتم ولی باز وقتی از اتاق اومدم بیرون گفتن چون دفترچه نیروهای مسلح داری دیگه اینجا نیا. اگر بدون دفترچه نیروهای مسلح می خوای زایمان کنی بیا.. گفتم خب برای ویزیت که آزاده چی گفتن نه دیگه اینجا نیا.خلاصه ایشون مریض با دفترچه نیروهای مسلح اصلا قبول نمی کنن. مگر این که زایمان رو توی بیمارستان خصوصی انجام بدین
برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج)...و شفای هرچه زودتر همه بیماران دعا کنید، به خصوص بیمارای کوچولو
دکتر منصوره کرمانی مطبشون بلوار کشاورزه و بیمارستان های نجمیه و بقیة الله و خاتم الانبیاء هستن. دکتر فوق العاده ایه!!!!!!!
ای که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد ......حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
سلام من احتمالا برم پیش دکتر لیلی صفدریان هر چند به من کمی دوره اما طی تماسی که با دکتر مغازه ای داشتم ایشان برای شهریور به هم وقت دادن که البته خیلی طولانیه و من نیاز فوری به ویزیت یک دکتر و زیر نظر بودن ایشان دارم به همین جهت دکتر صفدریان را انتخاب کردم و انشاله برای فردا باید برم ویزیت بشم نکته جالب توجه اینه که تو مطبشون سونو دارن و این خیلی خوبه چون من تقریبا یکی دو هفته پیش سقط داشتم و برای بررسی خیلی خوبه که خودش شخصا ببینه .. امیدوارم همه عاقبت به خیر بشیم با این دکترا .. ایشاله نی نی های عزیزمون به سلامتی پا به عرصه گیتی بزارن انشاله ...
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
دکتر من هم زیر میزی نمیگیره.دکتر منیره اخلاق نجات توی بیمارستانهای صارم بهمن پارسیان یاس سپید آبان نجمیه زایمان میکنه ....اسمشو تو گوگل سرچ کنید شماره مطبش میاد
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
سلام بچه ها.منم به خیال اینکه دکتر ماموریان زیر میزی نمیگیره انتخابش کردم.ولی چند روز پیش که مطبش بودم،منشیش بهم گفت ٥٠٠ واریز کنم به حسابشون.من بیمارستان بهمن زایمان دارم با ایشون.میخوام بگم که جدیدا ایشونم برای بیمارستان بهمن ٥٠٠ ریرمیزی میگیره.از چند نفر دیگه هم پرسیدم اونها هم تایید کردن.
بله....منم امروز با ماموریان تماس گرفتم گفت اگه بیمه تکمیلی دارین 500 زیرمیزی میگیره!! واقعا مسخرس! کلا بیمه من 1 تومنشو بیشتر نمیده! اینجوری با خانم دکتر نصف نصف شریک میشم!! عجب چیزای عجیبی آدم میشنوه!!!
Lilypie Maternity tickers
2706