2733
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138961 بازدید | 486 پست
بهتر اسم و مشخصات دکتری رو بگید تویه این تاپیک که زیر میزی نمیگیره و کارش هم خوبه

اسم این دکترها رو بگید !! نامی از اون بی وجدانها که میلیون میلیون واسه یه عمل ساده میگیرن نبردید به هیچ عنوان!!!!

تمام معروفیتشون رو از من و شماها دارن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به همه . من تازه عضو شدم و الان تو هفته 38 بارداریم هستم . تایپیکها خیلی برام جالب بود . چون همین اتفاق برای خودم افتاده . من 2 روز پیش رفتم دکترم که بهم وقت بیمارستان بده و جالب اینجاست که تو جلسه آخر ویزیت بهم گفت 1 میلیون بریزم به حسابش و جلسه بعد برم برای وقت دادن ... جالبش اینجاست که بیمارستانی که میره نیکانه و یه بیمارستان خصوصی با هزینه سزارین 6 میلیونی و یه میلیون هم دستمزد خودش میشه 7 میلیون تومن ...
2731
فردا پیش یه خانم دکتر دیگه وقت گرفتم تو بیمارستان لاله هستش ... میخوام برم پیشش ... شوهرم میگه اگه میخوای پول دستمزد همین دکتر خودت رو بدیم برو پیشش ولی من قبول نکردم . خدا رو شکر مشکل مالی نداریم ولی حاضر هم نیستم که پول الکی بدم ...
با اجازه ...
ثبت نام هفته هشتم شروع شد
اونایی که نی نی میخوان معجزه در راهه ....
ختم دسته جمعی حدیث کساء در روز جمعه بعد از نماز ظهر
خانمهای منتظر نی نی در صورت ثبت نام سن و ماه اقدامتون را بفرمایید
خانمهای باردار شمام میتونید به نیت سلامتی نی نیاتون تو ختم شرکت کنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PostID=29401121#29401121
مامان فری منم باهات موافقم
دلیل نمیشه آدم برداره پول بی زبونو بده دست این مثلا دکترها

من دکیمو عوض کردم چون نمیخواستم دستمزد جدا بدم
خداروشکر مشکل مالی نداریم ولی زور داشت برام دو تومن بدم
سلام دوستان
لطفا اسم دکتر زهرا نادریرو بردارید از لیست
من دیروز رفتم مطبش پرس و جو کنم
منشیش گفت بله که دستمزدشونو جدا میگیرن!
برای سزارین 1300 و برای طبیعی 1500 میگیره
در ضمن مطبش بینهاینت شلوغ بود و ساعت 5 و نیم دکتره هنوز نیومده بود
و منشیه گفت تا بعد از عیدم نوبت نمیدیم
2706