2733
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138859 بازدید | 486 پست
دوستان دکتر مرجان محبوبی دکتر خیلی خوبیه .دکتر من دکتر فدکی بود که توی بیمارستان های طرف قرادداد بیمه من نبود.خودش بهم دکتر محبوبی که همکارش هست را معرفی کرد و گفت توی پارسیان و عرفان زایمان میکنه برو زایمانت رو پیش اون .واقعا دکتر خوبیه کسی دکتر دیگه ای را به مریضش معرفی نمیکنه.
من توی بیمارستان عرفان زایمان کردم و دکتر بسیار خوبی بود.
مطبش ابتدای خ مطهری نبش سربداران،روبروی هتل بزرگ تهران هست و دست مزد جداگانه هم نمیگیره
واقعا کارش خوب بود.
توی بیمارستان البرز و جواهری هم هست بیمارستانهای دیگه رو نپرسیدم. میتونید تماس بگیرین بپرسین .
شمارش هم اینه 88942357
چرا وقتی اینهمه دکتر خوب و با وجدان هست پولی را که میشه صرف هزینه های دیگه کرد بدیم برای دستمزد جداگانه.البته برای بعضی ها دادن یک یا دو میلیون جداگانه مساله مهمی نیست .که منظورم با اونها نیست

الان توی اون یکی تاپیک یکجایی نوشته بود دستمزد جدا میگیره . از من که نگرفت .یک جای دیگه هم خونده بودم که نمیگیره .
من تازه زایمان کردم ولی شاید به خاطر همکارش که معرفی کرده بوده نگرفته.ولی میشه زنگ زد و از منشیش پرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
الان زنگ زدم ازدکتر نیرومنش وقت گرفتم.هزینه زایمانو 3000000 با دستمزدو پول بیمارستان تو لاله گفت.
به نظرم به نسبت اینکه دکتر خوبیه قیمتش بد نیست.
من پیش 2تا دکتر دیگه میرفتم تا الان که فقط سزارین انجام میدن.منم وسوسه شدم واسه طبیعی.حالا نمیدونم کار طبیعیش چجوریه؟کسی پیشش زایمان طبیعی داشته؟
عروسک جان دکتر مهدیزاده تو لاله خیلی معروفه.ولی دستمزد میگیره.دوستم پیشش 2 تا زایمان داشت خیلی راضیه....منم دارم دونه دونه دکترارو چک میکنم تا نوبت این یکی بشه.
شمارش22223565
2731
سلام به همگی.
ایشالا که همه زایمان خوبی داشته باشین.

من پیش دکتر صدیقه حنطوش زاده میرم. دکتر خوبیه ولی مطبش خیلی شلوغه و معطلی داره. پریناتالوژیست هست و مخصوص حاملگی های پرخطر.
من تا دو هفته پیش فکر میکردم دستمزد جدا نمیگیره. چون نرخ زایمان رو در بیمارستانهای مختلف زده رو دیوار مطبش.

ولی حالا فهمیدم که 1200 دستمزدشه که 400 بیمه تکمیلی میده. و 800 تومن میگیره که نامه بیمارستان رو بده.

اگه دکتری میشناسید که هفته 35 قبولم کنه لطفا معرفی کنید.

میخواستم خاتم زایمان کنم(طبیعی) ولی اگه دکتر دیگری پیدا نکنم مجبورم برم میلاد. آخه همینجوری هم بیمه تکمیلیم فقط 1200 میده و بقیه شو خودم باید بدم دیگه نمیتونم زیر میزی هم بدم.

.
ضمنا در مورد خانم دکتر قوامی که در لیست هست اگر منظورتون هدیه قوامی عادل هست که با توجه به آدرس احتمالا همونه باید بگم پارسال پیشش لاپاراسکوپی کردم.
قبل از عمل نامه خواستم که از بیمه تکمیلی معرفی نامه بگیرم گفت با بیمه عمل نمیکنم. مامای مطبش هم گفت خانم دکتر چیزی اضافه نمیگیره و همه رو رسید میده بعد برو از بیمه بگیره.

رسید داد ولی به قول بچه ها رومیزی گرفت. 700 تومن دستمزد گرفت که بیمه فقط 150 تومنشو داد.

کاش زیرمیزی گرفته بود
چون باعث شد کل هزینه رو اول خودم بدم و بعد از بیمه بگیرم. در شرایطی که خیلی به پول نیاز داشتم 7-8 ماه منتظر شدم تا بیمه پولمو بده. اگه از اول تو مطب اضافه اش رو میگرفت و با معرفی نامه بیمه میرفتم بیمارستان لااقل بقیه پولم دستم بود.
تازه بعد از عمل همسرم هر چی منتظرش شده بود که ببیندش نیومده بود و مثل اینکه از یه در دیگه رفته بود. شاید هم همون یه لحظه ای که منو میبردن تو بخش که همسرم همراه من بوده رفته. در صورتی که میدونست من به کسی نگفتم و همسرم تنهاست.

بعدا غروب زنگ زده میگه دنبال همسرت گشتم نبود.

سال 83 هم خواهرم آتیه پیشش زایمان کرد دو میلیون و خرده ای هزینه اش شد. خواهرم از بس دوستش داره به پولکی بودنش فکر هم نمیکنه. ولی مثل اینکه عادت داره پول اضافه رو روی صورت حساب بیمارستان بگیره.

تازه من بدون اینکه مشکلی داشته باشم بچه دار نمیشدم. اون لاپاراسکوپی هم برا همین بود. چون منو فرستاد عکس رنگی رحم و عکس اشتباهی نشون داد که یکی از لوله های رحم بسته است. یعنی لاپاراسکوپی کلا به خاطر اشتباه عکس انجام شد.
یک بار آی یو آی برام کرد و دفعه بعد کفت بیا آی وی اف.
در صورتی که آی یو آی باید سه بار انجام بشه اگه نشد میرن سراغ راه های دیگه مثل آی وی اف.
با اینکه داروهاش این همه عوارض داره میخواست این کار رو بکنه که آمار موفقیتش در آی وی اف رو ببره بالا. فقط هم یک سال بود که اقدام کرده بودم.

همسرم قبول نکرد و گفت این اصلا منو نفرستاده پیش متخصص اورولوژِی. فقط یک آزمایش اسپرم گرفته.
این شد که رفتیم یک مرکز نازایی. اونجا با یک بار آی یو آی باردار شدم و تازه فهمیدم نکات آی یو آی رو هم رعایت نکرده.
مثلا اینکه نیم ساعت بعدش حداقل نباید از جام بلندشم. تا دو روز حمام نباید برم و یک استراحت نسبی باید داشته باشم. در فاصله 36 تا 48 ساعت بعد از تزریق آمپول هم باید آی یو آی انجام بشه. در صورتی که برای تزریق اصلا به من ساعت نداد.
سه روز قبلش که مطبش بودم گفت الان برو بزن. بعد اون روزی هم که رفتم گفته بود ساعت 4 بیا ولی 6.5 صدام کرد و الکی هم گفت عمدا معطل کردم موقع اذان بشه.

خلاصه اینکه گول ظاهر بعضی از این دکتر ها رو نخورید. چون جوری رفتار میکنه که اکثر مریض هاش عاشقش هستند و فکرش هم نمیکنند که به خاطر پول از این کارها بکنه. یکیش خواهر خودم.

حتی خواهرم قرار بود دوم فروردین سزارین بشه ولی یهو گفت که به خاطر دیابتت خطر خفگی جنینه و قبل از عید سزارین کرد. در صورتی که دیابت خواهرم شدید نبود. قرص نمیخورد حتی رژیم سختی هم نداشت. همه چی میخورد.

من که حالا فکر میکنم فقط به خاطر اینکه ترافیک کارش رو اول عید کم کنه این کارو کرده و بچه بیچاره رو اول هفته 37 در اورد. وزنش 2600 گرم بود طفلی.
سلام نی نی ناز عزیز منظور همون دکتر. منو خیلی ترسوندی.من هفته 28 هستم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم اما چون لاله میخوام برم این دکتر باز از بقیه دکترا لاله کمتر میگیره 550 اونم میگه چون لتله میخوای بری کلاس بیمارستانو میخوای داشته باشی اما پول مارو ندی (منظور همون دستمزد)چون من طبق این پیج متوجه شده بودم دستمزد نمیگیره. اما هرکی تواین لیستا بود یا رفتم پیشش یا زنگ زدم همه پول میگرفتن....حالا واقعا نمیدونم چیکارکنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرتمیس جون کارش خوبه. ولی مساله پوله که میگم از اوناییه که رو صورت حساب بیمارستان لحاظ شده.

البته خواهر من سر جراحی که داشت دکتر در عمل انجام شده قرار گرفت و چیزی نگفت.
بعد از عمل قبل مرخصی مدارکشو بردن بیمه و بیمه شد طرف حساب بیمارستان.
2738
سلام به همگی.
ایشالا که همه زایمان خوبی داشته باشین.

من پیش دکتر صدیقه حنطوش زاده میرم. دکتر خوبیه ولی مطبش خیلی شلوغه و معطلی داره. پریناتالوژیست هست و مخصوص حاملگی های پرخطر.
من تا دو هفته پیش فکر میکردم دستمزد جدا نمیگیره. چون نرخ زایمان رو در بیمارستانهای مختلف زده رو دیوار مطبش.

ولی حالا فهمیدم که 1200 دستمزدشه که 400 بیمه تکمیلی میده. و 800 تومن میگیره که نامه بیمارستان رو بده.

اگه دکتری میشناسید که هفته 35 قبولم کنه لطفا معرفی کنید.

میخواستم خاتم زایمان کنم(طبیعی) ولی اگه دکتر دیگری پیدا نکنم مجبورم برم میلاد. آخه همینجوری هم بیمه تکمیلیم فقط 1200 میده و بقیه شو خودم باید بدم دیگه نمیتونم زیر میزی هم بدم.

سلام بچه ها دکتر من خانم دکتر زینا افراسیاب است واقعا عالیه بیمارستان نیکان.عرفان.بقیه الله هم هست زیر میزیو این حرفهارم نداره من که خیلی خیلی ازش راضیم...
تورا سپاس بیکران که داده هایت بیکران است روز رسانی شکر تورا سپاس به هرچه داده ای کم یا بیش تورا سپاس به هرکه داده ای غیر یا خویش
سلام.خدایا از دست این دکترها.آخه مگه شق القمر میکنید که زیرمیزی هم میخواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جان جهان دوش کجا بوده ای نی غلط اندر پی ما بوده ای
آه که من دوش چه سان بوده ام
آه که تو دوش که را دیده ای
مینو : وااااااااقعاااااا
واااای به خصوص اگه طبیعی هم بخوای زایمان کنی بازم همین داستانه
نمیدونم مادر بیچاره این همه درد میکشه ... همه کارو خودش میکنه .... بازم جاییزش مال خانم دکتر و بیمارستانه ...

دکتر با نرخ خودش و+ هزینه بیمارستان لاله و حتی تمایل من به طبیعی .... و + احیانا تا از در بیمارستان بیای بیرون به لیست هزینه ها بازم اضافه میشه ===> حدود 5 میلیون

دکترم گفته 2 خودش میگیره ... گفت اگه بیمارستانتم عوض کنی جایی بری که من باشم هزینه من همونه ....شاید 200 تومن بتونم بهت تخفیف بد....

برا همین فعلا تصمیم دارم برم بیمارستان فرمانیه با یه دکتر دیگه .... تحقیقاتی که تا حالا با این خانم دکتر و این بیمارستان کردم کمتر از لاله بوده...حدود 2 میلیون کمتر!!!

منم سوال بید مجنون و دارم
2706