2737
2739
عنوان

بنظرتون کار کردن زن درسته؟بیرون از خونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 53 پست
من که خودم به شخصه کار کردن بیرون و دوست ندارم، وقتی تو خونه میتونم خانومیم و بکنم و راحت باشم چرا ک ...

اره واقعا دیگه کی وقت کنیم به خودمون برسیم به پوست و هیکلمون برسیم اخه

منم همین فکرو میکنم واقعا حس میکنم اگه شاغل بشم حس زنانگی مو از دست میدم از اونجایی که رشتم فیزیوترا ...

البته من مجرد موندم در 37 سالگی. چون پسرا زن شاغل میخوان و تو خونه هم دیده نشدم در اجتماع. ولی بازم حاضر نیستم بیزون کار کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صد در صد زن شاغل برا خود زن بهتره هر فردی باید مستقل باشه ما زنها همیشه مظلوم واقع شدیم خونه پدرامدن باباهامون نذاشتن کار کنیم بعدا سرکوفتمون زدن و سرمون منت گذاشتن خودمون باید جلوی این مواردو بگیریم ما هم انسانیم حق هر انسانی چه مرد چه زن اینه که تلاش و زندگی و کار کنه 

مینـــا صدام کنین

کار بیرون یه نتیجه و دستاورد داره ، بهت حس خوب میده ، نتیجه شو میبینی! کار خونه تمومی نداره ! الان ظرفها رو شستی دو دقه دیگه سینک پره ! افسرده کننده س ! ولی بدترین حالت وقتی که زندگی مدرن و سنتی قاطی شه و هم مجبور باشی بیرون کار کنی هم توی خونه

2728
کار بیرون یه نتیجه و دستاورد داره ، بهت حس خوب میده ، نتیجه شو میبینی! کار خونه تمومی نداره ! الان ظ ...

خب مجبوری دیگه مگه میشه کار خونه نکرد مرد که ظرف نمیشوره 

تازشم خود ادمم هست مهمانم هست ادم‌باید وقت کنه به خودشم‌برسه

خونه شوهر هم که همه حق و حقوقها با مرد هست فردا ممکنه بهت خیانت بشه و نخواد مهریه هم بده پس بهتر اینه که زن شاغل باشه تا حداقلش کمترین ضربه رو بخوره چون تو ایران همیشه از مردها دفاع میشه ماها باید خودمون به فکر خودمون باشیم

مینـــا صدام کنین
سوالتون مثل این میمونه که بگیم کار کردن مرد درسته یا نه ؟؟؟ چه فرقی داره ....از اوجب واجبات از نظر ...

اگه شوهرت کارگر و آشپز بگیره که خوبه ولی شکم و خرید موادغذایی مقوله روزانه س و روزمره. نمیشه یک روز هم حذف بشه

2740

بستگی ب شغل داره و درآمدش کارمندی خوبه مخصوصا تووشهرستان ک تا۱۳یا۱۴سرکاری،اگر خونه باشی خودبخود مدام در حال تمیزکاریو سروکله زدن با بچه و بشور و بسابی ولی وقتی درآمد داری میتونی ماهی دوبار کارگر بگیری صفر تاصدشو برات تمیزتراز اینه کنن و ابنکه کی گفته زنی ک کار میکته زود پیر میشه؟این ازاون حرفاس ک میخوان خانم ها نیان کارارو بگیرن با درامد کم ک پسرا کار براشون باشه،بنظرت اونی ک تا۲بعدظهر زیربادکولره و سختی کارش ی برگه و خودکاره و ماهی۴تومن میگیره و میتونه کرم های اصل انچنانی بخره و برا سلامتی و شادابیش خرج کنه زودتر پیر میشه یا اون خانمی ک صب تا شب توخونس؟تازه فکر و استرس و وابستگی و این چیزارو هم نداره ک زودتر پیره شه ما خانم ها فکر بیشتر از هرچیزی پیرمون میکنه

...
سوالتون مثل این میمونه که بگیم کار کردن مرد درسته یا نه ؟؟؟ چه فرقی داره ....از اوجب واجبات از نظر ...

منم‌ چون معلم هستم تابستونا که تعطیل هستیم واقعا بیشتر خسته میشم چون کارای خونه تمومی نداره هرروز باید بشوری بسابی ولی درطول سال که سرکار میرم نصف کارا رو همسرم انجام میده وواقعا توخونه کار زیادی برای انجام ندارم واسه همین بهم سخت نمیگذره

کارنیمه وقت خوبه منتها کاری که ساعت شش بیدارشی و تو ترافیک ومترو و... بخوای خسته وهلاک ساعت شش غروب برسی خونه به درد نمیخوره .مگه حقوق آنچنانی داشته باشه که بتونی پرستاروخدمتکاربگیری که دیگه فکرت مشغول تمیزی خونه و شام شب ولباس کثیف و ... نباشه درغیر اینصورت زن داغون میشه

من خودم ده سال حسابداربودم ساعت شش خسته وهلاک میرسیدم خونه دیگه نا نداشتم تکون بخورم چه برسه به اینکه بخوام درست  به خونه و زندگی برسم .بعد از بچه دارشدن از کار کردن دل کندم وخونه نشین شدم

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
اگه شوهرت کارگر و آشپز بگیره که خوبه ولی شکم و خرید موادغذایی مقوله روزانه س و روزمره. نمیشه یک روز ...

من هرهفته کارگر دارم ..غذاهم واقعا کاری نداره ...اونم تقسیم وظیفه کردیم 

دقیقا. هر چیزی قیمت داره. کار بیزون برای زن گرون تموم میشه چون خیلی باید از خودش مایه بذاره

من اطرافم شاغل زیاد دارم هرشب نهار فرداشونو پخت میکنن،شبا زود میخوابن،بچه داری و شوهرداری دارن،کلا هر مراسمی هم باشه نیستن،اخه اطرافیانم بیشتر پرستارو کادر پزشکین ک روز و شب نداره،ب نظرم معلمی واسه خانوما بهتر باشه

من هرهفته کارگر دارم ..غذاهم واقعا کاری نداره ...اونم تقسیم وظیفه کردیم 

باریکلا. ولی من مخالفم. چون زن و مرد فیزیولوژیکشون متفاوته و من هیچوقت برابر نمیکنم خودمو. ظریفم لاغرم . اون از عضله و ماهیچس کار بکشه . منم از پوست و خون م بچه و حاملگی و پریود و ... 

بستگی ب شغل داره و درآمدش کارمندی خوبه مخصوصا تووشهرستان ک تا۱۳یا۱۴سرکاری،اگر خونه باشی خودبخود مدام ...

بستگی به شغل وساعت کاری داره

اگه ساعت کاری تا دو باشه و تو محل کار فقط کارنشستن و دوتا برگه حابه جا کردن باشه و حقوق و مزایا خوب باشه زن پیر نمیشه

اما این کارا الان پیدا نمیشه

شرکتهای خصوصی ساعت کاریشون حداقل چهار چهارو نیمه خیلی جاها تا شش غروب بعد تا بخوای تو ترافیک برگردی خونه هلاک میشه آدم.بعدش اگه شغل پردغدغه وسخت باشه دیگه زن واقعا از پادرمیادمخصوصا متاهل باشه ومخصوصا بچه دارباشه دیگه هیچی ازش نمیمونه

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
2706