2737
2739
عنوان

ینی کسی نیست جواب بده کسایکه دوفاستون مصرف کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 35 پست
انشالله که باردار میشی به زودی 

دکتر بهم امپول سینال اف داد ک اونو نزدم گذاشتم تو یخچال قرص و پودر اینفولیک اینارو خوردمولی نشد انگار درد پری دارم شدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماه چندم

اول...البته لتروزول خوردم همون ماه با این قرص ولی متاسفانه بچم سقط شد

ولی اینبار کلومیفن خوردم با دوفاستون بعد از سه سال باردار شدم به لطف خدا

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
زن دایی شوهرم  جاریم و صدها نفر دیگه با این قرص پریودشون منظم شد بچه شون گرفت

حالا خدا کنه باردار بشم و همه کسایک آرزو شون هست سالهاست منتظرن

2728
اول...البته لتروزول خوردم همون ماه با این قرص ولی متاسفانه بچم سقط شد ولی اینبار کلومیفن خوردم با د ...

بعد قرص دوفاستون موقعی ک باردار بودی کمر درد داشتی

بعد قرص دوفاستون موقعی ک باردار بودی کمر درد داشتی

اونبار رو یادم نیست 

ولی اینبار نداشتم 

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
حالا خدا کنه باردار بشم و همه کسایک آرزو شون هست سالهاست منتظرن

منم این ماه ،ماه سومم دارم دوفاستون میخورم البته تموم شد ده تای این ماهم 

منتظرم ببینم چی میشه

گاهی درد پری میاد و تیر میکشه یکم هم لکه دارم اما بازم پناه برخدای عالم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2738
ممنونم 

ببین سینه درد یا تکرر ادرار نداری؟؟

منم این ماه ،ماه سومم دارم دوفاستون میخورم البته تموم شد ده تای این ماهم  منتظرم ببینم چی میشه ...

خدا خودش بچه سالمو صالح بده بهمون...من فک کنم امروز پری زشم دردم دقیقا طوریه ک هرلحظه تشری۴ فرما میشه

من تو عمرم نداشتم سینه درد ولی این ماه ی چن روزی داشتم اونم نوک سینه باز چن روزی نبود دیشب باز درد داشت الانم میره و میاد شدید نیس خیلی خفیف

تکرار ادرار ک من همیشه طوریم ی لیوان آب بخورم میرم ..فقط نمیدونم چرا بوی ادرارم تغیر کرده دیشب فک کردم توهم زدم امروز دسشویی رو تمیز کردم گفتم مشکل از دسشویی ولی بازم همونه کلا الان نشستم حس بویایم مشکل پیدا کرده چون ی بوهای میاد 🤣🤣🤣نمیدونم بخاطر عفونته چون این قرصو قط کردم همه مریضیا سرم ریخته

من تو عمرم نداشتم سینه درد ولی این ماه ی چن روزی داشتم اونم نوک سینه باز چن روزی نبود دیشب باز درد د ...

اصلا دلت به سینه درد خوش نباشه دوفاستون سینه رو حساس میکنه

تکرار ادرار ک من همیشه طوریم ی لیوان آب بخورم میرم ..فقط نمیدونم چرا بوی ادرارم تغیر کرده دیشب فک کر ...

چجوریه بوش تند شده ادرارت غلیظ شده؟

من تو عمرم نداشتم سینه درد ولی این ماه ی چن روزی داشتم اونم نوک سینه باز چن روزی نبود دیشب باز درد د ...

خب ممکنه باردار باشی چون دفعات پیش سینه درد نداشتی