2737
2739
عنوان

ارایشگر نی نی سایتی بیدار داریم؟این موی دختر بچه چطور درست میشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 9469 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولی دم اسبی میبندی موهاشو بعد دسته دسته فرمیکنی بعد شکل گل میپیچی و سنجاق میزنی

دومی باید بامتل بخری.شکل یه حلقه ی اسفنجیه.موهاشو دم اسبی میبندی از وسط بامتل رد میکنی  بعد دسته ی مورو از داخل بامتل باز میکنی و میپیچی دور بامتل بعد سنجاق میزنی.اسم مدلش گوجه ای هست حالا اگه متوجه توضیح من نشدی بزن تو گوگل شنیون گوجه ای کلیپاشو ببین

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2728

عزیزم من ارایشگرم خودم وقتی شنیون باپیراهن پرنسسی میزنم جلوی موهاشو جدامیکنم وبقیه موهاشودم اسبی میارم بالا یعنی تاج سر باکش میبندم بعدیک پروتز گرد میذارم دورش وموهاشومدل پیچ دور پرتزگیره  میزنم جلوی موهاشوفر میکنم وفرق کج یه دونه تاج پرنسسی دارم که جلوی پرتز میذارم خیلی قشنگ میشه بچها چون ورجه وورجه زیاد میککن بهتره  موهاشون زیاد اطراف گردن نریزه کلافشون میکنه

ب این مدل دومیه مدل فرحی گفته میشه ک اسفنج یاهمون پروتزاحتیاج داری اول بایدموهاشوبرس بکشی بعدخیلی محکم باکمک ی نفردیگه بوسیله ی کش قیتونی موهاشوبالا ب شکل دم اسبی ببندی خیلی بایدمحکم وسفت ببندی اگه شل باشه زودخراب میشه بعدشم پروتزبزنی زیرموهاش وموهاشوبریزی روش وبوسیله ی گیره مشکی کوچیک زیرموهاشومرتب کنی واسپری بزنی جلوی موهاشم هرجوری ک دوست داری ب سلیقه خودت یا کج بزن یاچتری بریز

برای خوشبختی همه ی جوونا ی صلوات بفرستید...
برای بچه به نظرتون کدومش بهتره که تا اخر تولد وایسه خراب نشه 

اولی و بزن دومی و نمیتونی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740