2733
2734
عنوان

بنظرتون من سنگ دلم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا اگه مدام بغلش کنم ازم زده نمیشه بنظرت؟

هر جور دوست داری باهاش رفتار کن             هرچقدر  محبت نیاز داره بهش بده         تو بهش ندی     خلا درون ش شکل می گیره         فقط کافی ه یه محبت کوچیک از کسی ببینه     سریع اون خلا ه درونش   شوهرت رو می کشونه به سمت اون کسی که یه ذره بهش محبت کرده      و کافی ه یه خورده بیشتر محبت ببینه

فکر کردی زن های دوم  چی کار می کنن که سوگولی میشن و باعث طلاق بین زن اول میشن ؟         همین کارهایی رو می کنن که زن اول نکرده     مرد رو هم شیفته خودشون می کنن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
شما دقیقا   مشخصات یه مرد رو داری                   ...

دقیقا جای من و شوهرم برعکس شده ۲ سال هم ازش بژرگترم من ۲۷ اون ۲۵

خودشم چن بار گفت قدر علاقه منو نمیدونی یروز خسته میشم ازین همه تلاش😕

اخه من خیلی باهاش میگم میخندم این یه نوع محبته دیگه

اون همش توقع بوس و بغل و دوست دارم و ازین چیزا داره

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2728
واقعا؟ حالا من برعکس انقد احساساتیم باید به همه کسایی که دوسشون دارم نشون بدم که دوستشون دارم وگرنه ...

دست خودم نیست اصلا بلد نیستم به کسی ابراز محبت کنم 😞 البته به کسی هم احساسی ندارم که بخوام ابرازش کنم😕خواهرم یه هفته میره یه استان دیگه همه دلشون کلی واسش تنگ میشه ولی من اصلاااا دلم تنگ نمیشه 🙁 اصلاً نمی دونم دلتنگی یعنی چی ! تا حالا دلم واسه هیچکس تنگ نشده🤕

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
همین امشب اگه بمیرن هم برام مهم نیست چون اونا منو دوس ندارن وگرنه مساوی تقسیم‌میکردن

وای چطوری میگی اخه یعنی فقط واسه پول ؟؟؟ چه آدم ب بدلی هستی متاسفانه . به نظرم یکم رو خودت کار کن یه چیز دیگه هم بدون شوهرت همیشه دنبال محبتت نمیاد خدانکنه روزی از  این گدایی خسته بشه و دنیال چراغ  سبزهای بیرون اط خونه کشیده بشه .یکم‌از غرورت بیا پایین وگرنه از اون بالا با سر میخوری زمین امیدوارم ناراحت نشی 😊

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
همین امشب اگه بمیرن هم برام مهم نیست چون اونا منو دوس ندارن وگرنه مساوی تقسیم‌میکردن

خجالت داره         گلم          خجالت داره                مال دنیا انقدر  ارزش نداره        می دونی مادرت چقدر تا صبح بالای سرت بیدار نشسته   چقدر بی خوابی کشیده و بیدار مونده      چقدر برات زحمت کشیده و زجر رو تحمل کرده بخاطر عشقی که بهت داره
می دونی پدرت چقدر  زحمت کشیده و زجر رو به جون خریده که تو در رفاه باشی و شب که میاد خونه خنده ی تو رو ببینه   و تو رو بغل کنه

اصلا اگه هیچی هم بهت ندادن        بگو  فدای سرشون          نه اینکه سر مساوی تقسیم نکردن این حرف ها رو بزنی  (بهت دادن ولی مساوی نیست)         فدای سرشون           تو بهتر بود منطقی یه گلایه می کردی      که اینجوری دارین بین من و خواهر و برادرهام  جدایی و تنفر ایجاد می کنید

دوست خوبم            فقط همین رو بگو          فدای سر هردوتاشون            پدر و مادر     یه نمونه از محبت خدا روی زمین ه       نعمت ه   شکر کن که زنده ان و داریشون           یه روزی اگه نداشته باشی شون      حاضری هرچی داری بدی  یکبار دیگه فقط بغل شون کنی

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2740
وای چطوری میگی اخه یعنی فقط واسه پول ؟؟؟ چه آدم ب بدلی هستی متاسفانه . به نظرم یکم رو خودت کار کن یه ...

مرسی عزیزم دارم سعی میکنم با شوهرم بهتر شم ولی گاهی واقعا رو مخه خاسته هاش

فکرشو بکن یه مرد ۲۵ ساله دوسه رزو پیش غروب اومد خونه یهو سروصدا که چرا نمیای بغلم چرا بوس نمیکنی عین خاهر از دور میگی سلام😕

فقط پول نیست پدزمادرم منو نخاستن که بد تقسیم کردن دیگه

دقیقا جای من و شوهرم برعکس شده ۲ سال هم ازش بژرگترم من ۲۷ اون ۲۵ خودشم چن بار گفت قدر علاقه منو نمی ...

راست میگه          عجب آدمی هستی هاااا             میگم شاید سرد مزاجی      هان ؟

خجالت داره         گلم          خجالت داره     ...

بچه زایید وظیفش بود هرکاری بزام کرد

یه سوال میپرسم منطقی جوابمو بده

چرا واقعا چرا من بایذ ۱۰ درصد بگیزم داداشم ۹۰ درصد

پس این یعنی من هیچ جایگاهی تو زندگیشون ندارم

دست خودم نیست اصلا بلد نیستم به کسی ابراز محبت کنم 😞 البته به کسی هم احساسی ندارم که بخوام ابرازش ک ...

هرکسی یه اخلاقی داره دیگه مثل منم خوب نیست خیلیا سه متر دم در اوردن بخاطر رفتار من

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
راست میگه          عجب آدمی هستی هاااا           & ...

اره از نظر رابطه هم شاگیه شوهرم شدید

اون شدیییییدا داغه من سرد نیستم معمولیم

مراسم خواستگاریمو عزا کردن برام از دستشون فرار کردم بعد ک اشتی کردم ی بی احترامی دیدم دیگه ندیدمشون ...

الان با کسیکه دوسش داشتی ازدواج کردی؟

2706