2752
2734

شما تونستید بجای ساروگیت اسم خودتونو بدید تو همه  مراحل وپولشو از بیمه تکمیلی بگیرید

خدایا به امید تو

نمیشه عزیزم بیمارستانی که انتقال جنین رو انجام میده قبول نمیکنه 

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره 😓

یکی از دوستام با رحم جایگزین بچه دار شد یه مقدار هزینه داره ولی ارزشش رو داره .بعد ۲۵ سال زندگی بالاخره صاحب یه نی نی خوشگل شدن الان دو ماهشه

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
شما انجام دادید

نه منم ای وی اف کردم ولی با رحم خودم. اونجا با چندنفر آشنا. شدم رحم جایگزین گرفتن

یکی از دوستام با رحم جایگزین بچه دار شد یه مقدار هزینه داره ولی ارزشش رو داره .بعد ۲۵ سال زندگی بالا ...

خداروشکر آره هزینش بالاست بنظرتون میشه به موسسه هایی که صاحب رحمو معرفی می کنن اعتماد کرد

خدایا به امید تو
نه منم ای وی اف کردم ولی با رحم خودم. اونجا با چندنفر آشنا. شدم رحم جایگزین گرفتن

دکترم بهم‌اجازه نمیده رحم اجاره کنم‌میگه خودت می تونی ولی من به داروهاش حساسم پروژسترون استرادیول

خدایا به امید تو
خداروشکر آره هزینش بالاست بنظرتون میشه به موسسه هایی که صاحب رحمو معرفی می کنن اعتماد کرد

از لحاظ پول و اینا که قرار داد محضری میبندن ولی بستگی به شانس داره.این دوستم میگفت ساروگیتش آدم خوب و با خدایی بوده راضی بود‌.ولی یکی دیگه میشناسم میگفت طرفش خیلی تیغش زدن و هزینه اضافی ازش گرفتن

دکترم بهم‌اجازه نمیده رحم اجاره کنم‌میگه خودت می تونی ولی من به داروهاش حساسم پروژسترون استرادی ...

از چه لحاظ حساسی؟؟ خب داروهاش عوارض داره ولی چاره ای نیست اگه خودت میتونی باردار شی رحم نگیر .چند بار ای وی اف کردی؟

از لحاظ پول و اینا که قرار داد محضری میبندن ولی بستگی به شانس داره.این دوستم میگفت ساروگیتش آدم خوب ...

وقتی قرارداد می بندن.مگه می تونن دوباره هزینه اضافی بخوان

خدایا به امید تو
از چه لحاظ حساسی؟؟ خب داروهاش عوارض داره ولی چاره ای نیست اگه خودت میتونی باردار شی رحم نگیر .چند با ...

من سینه هام فیبروکیستیکه داروهارو می خورم خیلی اذیت میشم استرسم بیشتر میشه نمی دونم اصلا دوست ندارم این داروهارو بخورم واسه همین

خدایا به امید تو