2733
2734

سلام دوستان من اصلا بلد نیستم بخودم قشنگ برسم قیافه خودم خوبه نسبتامشگل خاصی ندارم فقط مو هام کمی کم پشت ولی وقتی میریم عروسی بنظرخودم خیلی زشت میشم😢یعنی اصلابلدنیستم بخودم برسم آرایشم میماسه مو هام وز میشه نمیدونم واقعاچیکارکنم راه حلی داریدعایاااواینکه شماچیکارامیکنید

میگذره....ولی ردش میمونه

میرم موهامو فر میکنم معمولا فر درشت

مژه خط چشم میذارم حتمن

بقیه ارایش خودم انجام میدم

خیلی راضیم

مهمونی هروسی اینجوری میرم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از وقتی ازدواج کردم شوهرم انقدر حساسه که حتی نمیزاره یه آرایش ساده بکنم😐 

چند شب پیش عروسی رفیقم بود کلی زحمت کشیدم موهامو اتو کردم تموم که شد بزور موهامو بست😐 

مجبورم کرد روسری بزارم😐

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2738

من دیشب عروسی بودم  60 تومن دادم موهامو سشوار و اتو کرد بازم تو عروسی جلوشون خوب نبود صورتمم دراز کرده بود.حالا امروز بیا ببین چه فرق کج خوشگلی درست شده برا خودش .ابروهامم کشیدم خیلییی بهتر از دیشب

کاربر قدیمی ام 😊

اول اپیلاسیون ودکلره کل بدن😁

سپس لاک ولوسینو کرم مالی کل بدن😁😁

بعددرست کردن موواخرسرهم ارایش..اگ عروسی نزدیکان باشه ارلیشگاه..اگردور خودم یه مدل درس میکنم دیگه یا دم اسبی میکنم تهشو بابلیس میزنم یا فرمیکنم..منم حجم موهام نسبتا کمه براهمون سعی میکنم حجم بدم بهش..یا ته موهامو سشوارمیکشم..تمام

خدایاشکرت

موهامو معمولا صاف میکنم با سشوار 

الام برس حرارتی خریدم خیلی راضی ترم زودم تموم میشه

حتما مژه مصنوعی میرارم

و البته اوازم ارایش خوب خریرم

پیجای ارایشی اینستا هم خیلی نگاه میگنم یاد گرفتم

بدتر از من نیستی من هیچی بلد نبودم بااین پیجا و لوازم ارایش خوب الان راضیم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

کرم پودر منم میماسید اصلا خوب نمینشست رو صورتم بالاخره یه کرم پودر عالی پیدا کردم عین رنگ خودمه خیلی خوبه موهای منم کم پشته غصه نخور الانم کوتاهه یه مدلیایی از خودم در میارم میبندم دیگه😂😂

رو کرم پودرت تمرکز کن یه کرمپودر مناسب خودت پیدا کن

2706