2737
2739
عنوان

هرکس با چله زیارت عاشوراحاجت گرفته بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 39 پست

ان شاالله که حاجت روا میشی

اما اگر نشد ب حکمت خدا شک نکن

شاید اگر قبول بشی تازه باعث اختلاف تو و شوهرت بشه و....

منظورم اینه که ما از اینده و صلاح و مصلحت خودمون خبر نداریم خدا خودش حکیم و علیمه

یه چیز دیگه اینکه استاد مهدی طیب میگفت گاهی حاجت خواستن ما مثل وقتی است ک ما تو اتاقی دربسته هستیم و برای خواستمون هی در رو فشار میدیم

غافل از اینکه این در رو ب توی اتاق باز میشه و با فشار ما هی سفت تر میشه

یه کم کنار برو

از خواسته ات کوتاه بیا

اونوقت ببین خدا چطوری در رو ب روت باز میکنه

چه بسا حاجتت توی همون اتاقه و تو نمیدیدی

وقتی کنار میری میبینی اععع من که اینو داشتم

عزیزم. اشک توچشمم جمع شد.  نمیدونی چقدر دلم گرفته.

حالا که گیر کردی صوتهای مذهبی و سخنرانیهای حاج اقا پناهیان و حاج اقا عالی و.... از نت دانلود کن و گوش بده

همین مشکلات خیلی توسیر ما ب سوی خدا موثره

یعنی ب جایی میرسی ک میگی خدایا حاجت رو ولش کن خودتو عشقه

لذت مناجات با خدا روزی ات ان شاالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله که حاجت روا میشی اما اگر نشد ب حکمت خدا شک نکن شاید اگر قبول بشی تازه باعث اختلاف تو و ش ...

شوهرم خسیسه چیزی ب اسم پول توجیبی ندارم. چیزی ب اسم خرید و سفرندارم.جرعت اینکه بگم چیزی میخوام ندارم دخترمم هزارتا ارزو داره ک امیدی ب باباش نداره. چشم مون ب دست بابامه همش اما اینطور ک نمیشه . باید خودم دستم تو جیب خودم باشه.البته انقدر دلرحم و مهربون هستم که نیتم صافه و دلم صافه ک اگه رفتم تو این شغل برا کل زندگیم خرج کنم ن فقط خودم و دخترم . بلکه برا پیشرفت زندگی مون.باشه. اون خودش بم گفت ازمون بده.منم نیتم برا خوشبختی مون. 

اگه قبول نشم نمیدونم چی ب سر روح و قلبم میاد. چون تنها امیدم خدا و امام حسین و این حاجتمه. ک بم بدن. (تاپیک قبلی مو بخون گلم).

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2731
حالا که گیر کردی صوتهای مذهبی و سخنرانیهای حاج اقا پناهیان و حاج اقا عالی و.... از نت دانلود کن و گو ...

آره بخدا دیروز زده بود ب سرم حس کردم چقدر بدبختم ولی میدونی تهش امیدم ب خدابود و امام حسین.

ولی  اگه جوابم ندن من پیش کی برم؟کجا شکایت بکنم؟در خونه ی کیو بزنم؟ تو هق هقم کیو صداکنم؟؟؟؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
دلت صاف و پاکه منم دعا کن دل اماده خیلی قیمتیه چون توش بذر خدایی میشه کاشت

ان شا الله هرچی میخوای خدابهت بده

شوهرم خسیسه چیزی ب اسم پول توجیبی ندارم. چیزی ب اسم خرید و سفرندارم.جرعت اینکه بگم چیزی میخوام ندارم ...

منم این حس شما رو داشتم

البته شوهر من خسیس نبود

اما اوضاع مالی خوبی نداشت

خیلی دوست داشتم برم سرکار

الان هم گاهی ب سرم میزنه یه کار خونگی دست و پا کنم

اما ب این نتیجه رسیدم ک حتی اگه شغل ولتی با حقوق عالی قبول میشدم الان استعفا میدادم

شاید خسیسی شوهر شما هم از نداری و اوضاع بد اقتصادی این دوره است

بهر حال امیدوارم که هر چه زودتر خدا دلتو شاد کنه و ب ارامش برسی

2740
منم این حس شما رو داشتم البته شوهر من خسیس نبود اما اوضاع مالی خوبی نداشت خیلی دوست داشتم برم سرک ...

خسیسی تو ذاتشه. با اینکه دستش تنگه.من صبورم..

. ولی میدونی هرکس بگه ندارم واقعا ندارمیشه. هرکی دستش باز باشه خدا میذاره تو دستش. من هرشب برا پر روزی شدنش قران میخونم

خسیسی تو ذاتشه. با اینکه دستش تنگه.من صبورم.. . ولی میدونی هرکس بگه ندارم واقعا ندارمیشه. هرکی دستش ...

شدید بهش اعتقاد دارم

ذکر یا کریم 270 مرتبه باعث میشه از جای بیگمان برات روزی برسه

میتونی چهله بگیری

یا چهل روز یا چهل مرتبه 

270 مرتبه یا کریم