2737
2734
الان سر کارم و دارم گریه می کنم. چرا مامانم درکم نمی کنه. آخه من چه گناهی دارم. روزهای زوج مامانم میان خونه ما برای نگه داشتن دخترم. روزهای فرد ما دخترمو می بریم خونشون.
امروز از در که اومدن تو فهمیدم دوباره ناراحته. التماسش کردم که ما کاری کردیم که ناراحتی. با کنایه میگه دیشب دنبالتون تا دم در اومدم خداحافظی کنم. رفته بودین. فهمیدم منظورشون اینه که دیشب که خونشون بودیم بی خداحافظی اومدیم .به خدا هرچی فکر می کنم یادم نمیاد خداحافظی نکرده باشیم. شایدم چون دم اومدن دخترم خوابش میومد و بهونه می گرفت درست خداحافظی نکرده باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما واقعا اگرم اینطور باشه مامانم که می دونه ما قصد بی احترامی نداشتیم چرا اینجوری می کنه؟ نگه داشتن دخترم به چه قیمتی؟؟؟؟؟؟؟ هر روز دلم یک جوری خون میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامانت خیلی بهت محبت داره که 6 روز هفته بچتو نگه میداره، محبتشو با رفتارش ثابت کرده، شما هم به دل نگیر، واقعا تو سن بالا نگه داری هر روز از بچه خیلی سخته، خاهر من که واسه بچش پرستار گرفته و بیشتر حقوقش میپره
عزیزم خدا مادرتو برات نگه داره
محیا جون خدا مادر شمارو هم بیامرزه
خانومی نباید از مادرت توقع داشته باشی دیگه اون بیچاره شمارو بزرگ کرده کافیه بعدم مسئولیت مالی خونه با همسرته و شما نباید کار کنید اگر نیاز هم به پولش دارید خب برای بچه یا پرستار بگیرید یا ببریدش مهد مادرتون چه گناهی کرده اخه
به نظرم حق و باید به مادرتون بدید درضمن وقتی میبینید مادرتون حساسه بیشتر باید هواشو داشته باشید و بیشتر از حد معمول بهش احترام و محبت کنید
خداروشکر من مامانت میتونند از دخترت مواطبت کنن
من که ارزووم بود یکی از بچم مواطبت کنه من بتونم برم سرکار
ببین مامانها یه جورایی توقعشون زیاد میشه این وقتا....مامان من همین خونشون میرم گاهی مواطب بچم هستن گاهی اینطوری میگن
درضمن اگه دخترت بالای دو ساله که حتما بگذارش مهد چون واجبه براش
2738
ناراحتی و گریه نداره ، بنده های خدا مارو بزرگ کردن الانم دارن جور مارو می کشن درگیر بچه هامونن ، حالا از یک چیزم دلگیر بشن یا حتی الکی گیر بدن ، اونا هم آدمن دیگه ، چرا ما فکر میکنیم همیشه اونا باید مارو درک کنن،تو حالا چی میشد حتی اگرم میدونی که مامانت اشتباه کرده باز بغلش می کردی و میگفتی مامان جان ببخشید عجله ای رفتیم ، یک بوسش می کردی از دلشش در می اوردی و میگفتی اما امروز دوبار خداحافظی میکنم که جبران کنم !!1
به خدا همه مادرا اینطوری نیستن. مادر من تا اسم کار پیش اومد سریع گفت من شما رو بزرگ کردم تا برم دنبال آرزوهام رو من حساب نکن. موقعیت کاری خوب تو 8 ماهگی دخترم پیش اومد مهد هم نمیشد بره. حالا 2 سال نیمشه مهد میره صبحا اما من دیگه کار گیرم نیومده.
 BabyFruit Ticker

گلناز
1392/3/20 9:09 ق.ظ

آخه من چه گناهی دارم

بخشیدا
مامانت و دخترت چه گناهی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مامانت با این سن بچه داری کنه و دخترت با این سن از مادرش دور باشه
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
من کاری به مادر شما ندارم .....ولی بچه ها من دلم واسه مادرا میسوزه....بیچاره ها هم باید بچه های خودشون و بزرگ کنند هم نوه هاشون و ....کلا همه دردسر ها برای مادراست....دلم واقعا واسشون میسوزه...اخه ادم تو سن بالاتر دیگه کمتر اعصاب بچه و داره و بچه های الانم که ماشاله شییییییییییطووووووووووووووون
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
2706