2737
2734

واسه تولدش دوست دارم عکس بگیرم با تم تولد روی شاسی ،، لباس شیک نداره شرایطش هم نداریم ک بخوام بخرم ، امروز زنگ زدم نوبت گرفتم درمورد لباس پرسیدم گفتن ندارن و از نظر بهداشتی هم صحیح نیست این کار 

میشه کامپیوتری لباسشو تغییز داد و یه لباس شیک تنش کرد😶😶 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

اررره بابا الان فون و بک و این چیزا رو بورسه

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اررره بابا الان فون و بک و این چیزا رو بورسه

واقعاااا😍😍😍 چ خوووب 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2728

عزیزم من فوتوشاپو فولم

شدنش میشه ولی خیلی جالب در نمیاد

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
واقعاااا😍😍😍 چ خوووب 

اره چندوقت پیش دسته ینفر دیدم خیلی خوب بود اصلا معلوم نبود ک روش کار شده

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
عزیزم من فوتوشاپو فولم شدنش میشه ولی خیلی جالب در نمیاد

خواهرم مشهد از دخترش گرفتع ، لباس دوران قاجار رو بدون این که بپوشه براش کامپیوتری پوشیدن خیلی طبیعی هست 

2738