2733
2739
عنوان

پاپریکا

| مشاهده متن کامل بحث + 3022 بازدید | 25 پست
زیره سیاه همرا با نبات برا تو غذاهاتون استفاده میکنید؟ یا خودش تنها برا غذا با نبات برا دل درد؟

زیره سیاه همراه با نبات رو میریزم تو غذا

مثلا تو ماکارونی یا تو قیمه

میشه هم اگه کسی دل درد گرفت یه قاشق بدیم بخوره

کی یه برنامه طرزتهیه ادویه داره..اسمشو بگه دانلود کنم..توی گوگل همش باید دنبال طرزتهیه ادویه ها بگرد ...

منم خیلی فکرم‌رفته پیرامون ادویه نیاز اساسی دارم بهشون

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زیره سیاه همراه با نبات رو میریزم تو غذا مثلا تو ماکارونی یا تو قیمه میشه هم اگه کسی دل درد گرفت ی ...

بعد شیرینیش خیلی اثر نمیزاره روی غذا؟

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎
2728
منم خیلی فکرم‌رفته پیرامون ادویه نیاز اساسی دارم بهشون

ادویه ماسالا رو حتما امتحان کن عطرش عالیهههههه..بهش بریانی هم میگن..شوهرم از عراق میاره...بجای ادویه پلویی هم استفاده میکنم..موقع طبخ گوشت استفاده میشه..طعمش تنده واقعا دلچسبه..

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
2738
ایرانم هست؟

اره هست بگو ماسالا یا همون بریانی میدن بهت..یه سرچ توی گوگل بکنی اونجام یه چیزایی نوشته...من توی اکثر غذاهام استفاده میکنم...

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
باشه ممنون

ادویه بهارات هم خیلی خوبه مخصوص طبغ انواع گوشته والبته چاشنیه سوپم هست..اونم امتحان کن