2737
2734
اینارو خوندم چقد پیشرفت کردن دلم واسه خودم سوخت....

درچه حالی؟

من ترک تحصیل کرده بودم توی دبیرستان ک ازدواج کنم ولی الان دارم طلاق میگیرم

فعلا که آوارم

نه درسی

نه کاری

نه عشقی

نه یاری

نه نایی

😒

ببخش و رها باش بخاطر آرامش خودت نه بخاطر اون..😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای بزرگ‌کردنشون باید دست کمک داشته باشی مثلا مادری خواهری یا شوهرت دلش بسوزه کمک کنه تنها که سخته ...

من یه پسر دارم یه دختر،احساس میکنم کمه

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
انشالله خوشبخت بشی عزیزم 

ممنونم 💜💛

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
درچه حالی؟ من ترک تحصیل کرده بودم توی دبیرستان ک ازدواج کنم ولی الان دارم طلاق میگیرم فعلا که آوار ...

دیپلم که گرفتم و کنکور دادم عقد کردم.... دانشگاه ق شدم نذاشت برم که مهاجرت کنیم.... شکست خوردیم... عروسی کردم شکست خوردم تو زندگیم.... مامانم سرطان گرفته بود ی سال جوونیمو وقفش کردم.... فعلانم دنبال طلاقم....

شایدامسال برم دانشگاه.... شایدم بخونم برای سال بعد

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2740
من یه پسر دارم یه دختر،احساس میکنم کمه

ببین صلاحتون وبهتر خودتو وشوهرت میدونین اگه وضع اقتصادیتون خوبه جوابگو هست هم الانشون هم بعد که بزرگتر میشن ومدرسه میرن وخودت ببین بدنت طاقت داره یکی دیگه بیاری از همه لحاظ بسنج نفس 

موندنی راهشو بلده رفتنی بهانشو 💌
ها به خدا☺

عزیز منم ۷۶ ام هنوزم دارم دنبال نیمه گمشده ام میگردم شما خیلی جلویییی....خوشبخت باشین گلم😊😊😊😊فقط میتونم بگم دعا کن بختم بازشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وای شرایطت شبیه منه منم دنبال طلاقم بعدشم اگه روحیه داشتم ادامه تحصیل میدم.

دقیقا.... متاسفانه این روزای گوهی ک داریم میگذرونیم اسمش جوونیه

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

74لیسانس..پشت کنکور.. مجرد

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!