2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عیییی😷😷مامانم یه مشتری داره هم بو گند بدن میده هم سیر میخوره ،وقتی میاد مغازه من فرار میکنم

واقعا زشته به نظرم كسي كه ميخواد از خونه بره بيرون هرروزززززز سير بخوره

تو اين شرايطم داغونم كرده

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

منم عرقم خیلی بو میده واقعا درمونده شدم روزی سه بار هم شده حموم رفتم طوری که دیگه تارای موهام نازک شده  اعتماد به نفسم واقعا اومده پایین .

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
بهش بگو کمتر بخور چاق میشی. میدونم منظورت اون یکی سیر بود 😊

😷😷😷😷😷😷

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
منم عرقم خیلی بو میده واقعا درمونده شدم روزی سه بار هم شده حموم رفتم طوری که دیگه تارای موهام نازک ش ...

بوتاکس نميکنن زير بقلو؟

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

من از بوتاکس بدم میاد

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
منم عرقم خیلی بو میده واقعا درمونده شدم روزی سه بار هم شده حموم رفتم طوری که دیگه تارای موهام نازک ش ...

الان این همه مام و اسپری و بادی اسپلش اومده 

جوش شیرین بزن زیر بغلت 

زینک اکساید بو رو میگیره ولی نگین ضرر داره 

من گاهی میزنم 

زاج سفید بزن 

لباس های نخی بپوش اصلا پلاستیک و مواد نپوش 

2706