2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم زیست ۶۷  ریاضی ۴۳ ادبیات۶۵ فیزیک۳۴ عربی۸۳ دینی ۴۰ زبان ۵۵

زیست کلشو خونده بودی؟منبعت چی بود؟

ششیمی چند درصد زدی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2728
اره عزیزم زیست ۶۷  ریاضی ۴۳ ادبیات۶۵ فیزیک۳۴ عربی۸۳ دینی ۴۰ زبان ۵۵

درصداتون که عالیه

زیست مشخص یادگیریتون خوبه تست رو بیشتر باید براش کار کنید و اینکه دقتتونو تو خوندن سوالا بالا ببرید

ریاضی یادگیریتون مشکل داره بنظرم اگر سایت الا برید و اون مبحثایی رو که مشکل دارید کار کنید درصدتون بهتر میشه

ادبیات هم همینطور یادگیری خوبه تست رو باید بالا ببرین

فیزیک هم عین ریاضی

برای دینی کتاب سفیر خرد رو بخرین و سعی کنید به ایات تسلط کافی پیداکنید یجوری تقریبا به حفظ رسیده باشین

برا ایات کتاب ایات نکات گاج رو تهیه کنید

زبان رو هرشب یک درک مطلب بزنید و لغت حفظ نکنید بلکه کلمات داخل درک مطلب رو یادبگیرین 

اینطوری که درک مطلب رو بزارید جلوتون و بخونید هرکلمه ای معنیشو بلد نبودید از دیکشنری پیدا کنید اما یادداشتش نکنید

شیمی چند؟ 

2740
هست ولی زمانش بیشتره سریعا نمیشه کلینیک زد

اخه فیزیو که ۴ساله ولی دندون ۵ ساله .تازه بعدشم باید بری طرح.بعدشم که اگه دنبال مطب زدن باشی باید وام خیلی زیادی بگیری 

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
درصداتون که عالیه زیست مشخص یادگیریتون خوبه تست رو بیشتر باید براش کار کنید و اینکه دقتتونو تو خوند ...

اره گلم یادگییریم خیلی خوبه تو زیست و شیمی مخصوصا 

ولی نمیدونم چمه تنبلیم میگیره همش یکیو میخوان هلم بده😂😂

پارسال فیزیو شبانه قبول شدم و ثبت نام کردم الان میخوام مرخصی بگیرم

وای😩😩😩😩فیزیو عالیههههه

چند اورده بودی پارسال؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
اخه فیزیو که ۴ساله ولی دندون ۵ ساله .تازه بعدشم باید بری طرح.بعدشم که اگه دنبال مطب زدن باشی باید وا ...

فیزیو تا ۴ سال اصلا مجوزز کلینیک نمیدن عزیزم تازه طرحم داره

2706