2737
2734
عنوان

بیاین ازهزینه های عجیب غریبی که میکنین یا اطرافیانتون میکنن بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 68 پست
خخ فک کن اصن ریال نیس . والا منم دیونه میشم 😂کجایی

استرالیا.

با این قیمت دلار، خیلی با مزه شده... البته گاهی یادم میافته محض تنوع حساب میکنم، یه دفعه میگم عههههه با این پول تو ایران چه کارهایی میشه کرد😂😂😂😂😂

مثلا هفته پیس ۵۵۰ هزار تومن پول واکسن آبله مرغان دادم. فکر کنم تو ایران ۵۰ هزار تومنه🙈🙈🙈

به خاطر اسمت باهات کل نمیندازم کوچولو دلت به رستوران خوش کن.تواصلا میدونی من چ خونه زندگی ای دارم! & ...

اگه داشتی اینجوری نمیکردی

اشکال نداره تو خوبی اره

🤪

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخواستم بگم خیلی خفنم دیدم همه خرجا ده بیست میلیونیه.برای دوس پسرم هدیه تولدش یه کیف چرم خریدم ی ...

😄😄خوشبحالش 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2731
ن دیگه یه احمقی مثل شوهرش،بعش میگیم قبل اینکه بچه بغل برگردی طلاق بگیر گوش شنوا نداره،منکه سوختم واس ...

فردا این نیاز داشته باشه دوستش تفم تو صورت شوهر خواهرت نمیندازه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
به خاطر اسمت باهات کل نمیندازم کوچولو دلت به رستوران خوش کن.تواصلا میدونی من چ خونه زندگی ای دارم! & ...

😂😂😂😂😂اخرشو خوب اومدی

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2740
قربون دهنت عزیزم

والا 

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
این برای من عجیبه شاید برا بقیه نباشه خانواده خودم مثلا هزینه زیاد برا شکمشون میکنن :/// مثلا هر روز ...

اهوم خانواده شوهرم همینجورین..ینی 3پسرن هرکدوم یه نوع غذای خورشتی میخورن . برنجم که دو وعده شام و ناهار. ولی تو خونه ما نه رعایت میکنیم خداروشکر

خوشبحالش 😂واقعا از کجا پول میارن منکه هرکار میکنم فقط پول برباد میدم 😂

وضعیت مالی خانواده شوهرم خوبه ولی هیچکدوم مثل این عجیب غریب نیستن خودمون تعجب میکنیم از این تنوع طلبیش

استرالیا. با این قیمت دلار، خیلی با مزه شده... البته گاهی یادم میافته محض تنوع حساب میکنم، یه دفعه ...

😂😂یکم دلار بفرست برام عشقم . اینجا برات هرچی بخوای میگیرم میفرستم

فردا این نیاز داشته باشه دوستش تفم تو صورت شوهر خواهرت نمیندازه 

اونکه بله صد در صد خستمون کرده به خدا جالب اینجاست که خواهرم جرات اعتراضم نداره،همچین چپ نگاش میکنه انگار کنیز دربارشه

والا من ی زنم  
اونکه بله صد در صد خستمون کرده به خدا جالب اینجاست که خواهرم جرات اعتراضم نداره،همچین چپ نگاش میکنه ...

انشاالله که روزی به خودش بیاد که دیر نشده باشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
اهوم خانواده شوهرم همینجورین..ینی 3پسرن هرکدوم یه نوع غذای خورشتی میخورن . برنجم که دو وعده شام و نا ...

کاش اینام بلد بودن رعایت کنن ملا داداشم ی غذا میخوره ابجیم ی غذا این وسط بدبخت من هرچی بذارن جلوم میخورم :////

2706