2737
2734
عنوان

اپکیشن 7030درامد زایی اسان

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 23 پست
هنوز ک برداشت نکردم 

نمیتونی هم برداشت کنی

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تو چرا این قدر داره فشار بهت میاد 

من بم فشار نمیاد.از کارای تو خندم میگیره.نمیدونی ک چقد خنده داری.اول درآمد دلاری.حالا ۷۰۳۰.همینطوری برو جلو موفق میشی😂

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
2731
جواب ابلهان خاموشیست .....

😂😂😂😂😂😂حرف دیگه ای نداری بزنی از خیتیته.

😂😂😂😂😂😂حرف دیگه ای نداری بزنی از خیتیته.

هر جور دوس داری فکر کن برام اندازه پشه هم حرفات ارزش نداره   

هم کلام شدن با بعضی ادما باعث میشه به شخصیت ادم  بربخوره جزو همون بعضیایی

هر جور دوس داری فکر کن برام اندازه پشه هم حرفات ارزش نداره    هم کلام شدن با بعضی ادما با ...

ببندد دهنتو بابا.ابله‌.

2738