2733
2734
ازدواج نکردن غصه و ناراحتی نداره واقعا...  کسی از مجرد موندن نمرده, کسی هم صرف ازدواج کردن با ...

حرف شمام درسته ..ولی بعضی وقتا آدم شرایط مجردموندن رو نداره عزیزم😞 شرایط همه دخترآ با هم فرق میکنه

امیدوارم هیچکسی مشکل منو نداشته باشه..آمین🌼🕊

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
عزیزم..خواهرری مث منی که..فدات شم نمون خونه..بدترین جیز برای یه دختر دم بخت موندن تو خونه س..بخدا تج ...

تادوماه پیش شاغل بودم ب مدت چهارسال امابی فایده دیگه اعصابم نکشیدنرفتم الانم تقریبا یک ماه میرم باشگاه ولی همه اینا بستگی ب شانس داره دخترخاله خودم۱۷سالش بودنامزدکردالانم چندروزدیگه عقدیکی ازاقوام دختر۱۷سالش بعضیا ماهی ی بارم ب زورازخونه بیرون میان اماچه خواستگارایی دارن امامن بدبخت خودم که هیچ مادرمم داغون شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سی و یک

عزیزم منم حدود سی ام منم خواستگار خوب ندارم و افسرده شدم خیلی سخته برا منم صلوات بفرستید 

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
حرف شمام درسته ..ولی بعضی وقتا آدم شرایط مجردموندن رو نداره عزیزم😞 شرایط همه دخترآ با هم فرق میکنه ...

شرایط مجرد موندن دیگه چیه؟ شرایط تاهل رو باید پیدا کنید عزیزم, مجردی ک شرایط نداره 

2731

الهی بحق پنج تن ب مراد دلت برسی 

لطفا شماهم برا سلامتی نی نیم دعا کن ممنونم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
تادوماه پیش شاغل بودم ب مدت چهارسال امابی فایده دیگه اعصابم نکشیدنرفتم الانم تقریبا یک ماه میرم باشگ ...

عزیزم مثل منی که دخترای دور برم اکثرن دارن میرن اونوقت منم و ی تعداد خواستگار که همکفو نیستن شاغل بودی خواستگار پیدا نکردی؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
تادوماه پیش شاغل بودم ب مدت چهارسال امابی فایده دیگه اعصابم نکشیدنرفتم الانم تقریبا یک ماه میرم باشگ ...

منم همه ی اینا رو میدونم عزیزم..ولی همه که شرایطشون یکی نیس..بعضیا هر روز خواستگار دارن بعضیام ماهی سالی یدونه... درضمن ماها بابت سنمون باید تلاشمونم بیشتر باشه ..ناامید نشو گلم ..منم بعضی وقتا مث امروز حالم بد میشه ولی سعی میکنم خیلی زود خودمو جمع و جور کنم ..💫

عزیزم منم حدود سی ام منم خواستگار خوب ندارم و افسرده شدم خیلی سخته برا منم صلوات بفرستید 

عزیزم ..انشالله همه ی دخترایی که تو شرایط من هستن بزودی زود عروس بشن و یه ازدواج خوب داشته باشن..آمین🕊🌼

2738

[QUOTE=101981870]شرایط مجرد موندن دیگه چیه؟ شرایط تاهل رو باید پیدا کنید عزیزم, مجردی ک شرایط نداره [/QUO

درست میگه منم شرایط مجرد موندن ندارم بعضیا میتونن بمونن بعضیا مثل ما نمیتونن 

عزیزم ..انشالله همه ی دخترایی که تو شرایط من هستن بزودی زود عروس بشن و یه ازدواج خوب داشته باشن..آمی ...

شما شاغل شدی حواستگار داشتی؟

2706