2733
2734

سلااااااااااام همگیییی دخترا امروز پنج شنبه اس و نماز روز پنج شنبه داره که خیلی مجربه خیلی هم زمان بر نیست هم اش ده دقیقه تا یه ربع

ولی خیلی مجرب و خوبه

منم تو دعاهاتون لطفا خیلی یاد کنیددددد

آیت‌الله بهجت اطرافیان و شاگردان خود را ب شیوه خواندن نماز از کتاب جمال‌الاسبوع سیدبن‌طاووس

چهار رکعت (دو نماز دورکعتی)

۱- در رکعت اول بعد از حمد ۱۱بار سورۀ توحید

۲- در رکعت دوم بعد از حمد ۲۱بار سورۀ توحید

۳- در رکعت سوم بعد از حمد ۳۱بار سورۀ توحید

۴- در رکعت چهارم  بعد از حمد ۴۱بار سورۀ توحید

۵-  بعد از سلام نماز دوم ۵۱بار سورۀ توحید

۶- و ۵۱بار «اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد» را بخواند

۷- و سپس به سجده برود و ۱۰۰بار «یاالله یاالله» بگوید و هرچه می‌خواهد از خدا درخواست کند.

پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله فرمود:

اگر از خدا بخواهد که کوهی را نابود کند کوه نابود می‌شود؛

نزول باران را بخواهد به‌یقین باران نازل می‌شود؛

همانا هیچ‌چیز مانع میان او و خداوند نیست؛این نماز را بخواند و حاجتش را از خدا نخواهد غضب می‌کند.

برگرفته از کتاب بهجت الدعا 

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

عالیههه این نمازز.من حاجتی ازش گرفتم که به نطر خودم معجزه باید میشد تا بشه.یک ماه هر پنجشنبخ خومدم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
من خوندم ولی نگرفتم حاجتمو

عزیژممممم ان شاءالله که میگیری

ولی میگن برای اینکه حتما حاجتت رو بگیری بایذ حتما مطمین باشی که بعد خوندن اون نماز خدا حاجتت رو میده و کمکت میکنه , وقتی چیزی رو باور داشته باشی میشه... وقتی یه بچهبه بستنی خریدن تو امیدوار باشه و باور داشته باشهه که براش بستنی میخری و و همیشه با امید نگاهت کنه میتونی نخری ؟ پول هم نداشتهه باشی زمین وزمان رو به هم میدوزی که حتماااا بخری براش چون بهت امید داره چون باورت داره چون مطمین بی جوابش نمیزاری

حالا خدا که صد برابر از ما مهربون تره وقتی از ته دل بهش امید داشته باشی و ناملایمات رو ببینی و بازم ناامید نشی پ با عشق و علاقه همش نگاش کنی و ته قلبت به رحمت خدا امید داشتع باشی حتما بهت میده حتما حتما حتمااااااا

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
ازهمتون التماس دعا دارما..دعا کنید من این ماه ی حاملگی بدون دردسر وسالم ودرست داشته باشم

حتما حتما عزیزمممممممم محتاج دعاتیم

امام صادق میگن همیشه جوری دعا کنید که انگار حاجتتون پشت در اماده منتظره.....

پس مامان شدنت مبارک خانم خوشگله... ان شاءاله به زوذی سالم و صالخ به دنیا میاریش

خیلی ممنون از یادآوری ت💞 شما تجربه ای در این مورد داری؟

بله عزیزم من هروقت هرجا حاجتم مهم بوده خوندمممممم بهم خیلی ارامش میده... خودش رو به خودم خیلی نزدیک میبینم و احساس میکنم گره ه رو با دستای خوذش برام باز میکنه

فداتشم مرسی از حرفای قشنگت💖

عزیزمی گلم التماسسسسس دعا زیاد

عالیههه این نمازز.من حاجتی ازش گرفتم که به نطر خودم معجزه باید میشد تا بشه.یک ماه هر پنجشنبخ خومدم

به به چقدر عااالیییی التماس دعا عزیزممم

2706