2737
2739
عنوان

خيانتِ برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 46 پست
خب واسه چی با بچه ازدواج کرده  حالا عوض این که بهش یاد بده باید چکار کنه داره این کارارو میکنه ...

همش تقصير مادرشوهرمه چون اين جاريم دخترخالشونه و مادرشوهرم از سره علاقه به خواهرش شديدا ميخاد اين وصلت سر بگيره

حتي يه مدت قبل از اين ماجراي خيانت برادرشوهرم گفت من عجله كردم براي ازدواج اما كسي گوش نكرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا از اینکه خیانت کرد نمیترسید میترسید ایدز بگیره... 

دنیای بدی شده خواهر 

بیشتر بفکر خیانتکارا هستن تااونی ک خیانت دیده 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2728

😐😐😐😐😐

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
  دنیای بدی شده خواهر   بیشتر بفکر خیانتکارا هستن تااونی ک خیانت دیده

اتفاقا منم بهش گفتم دختر ١٢ ساله رو ول كردي رفتي سراغ يه زني كه معلوم نيس كيه چيه؟

گفت توروخدا تو حال منو بدتر نكن الان من بايد فعلا خوب شم

(هرچند بازم همه ي شما در جريان واقعي زندگيشون نيستيد درسته اين كاره برادرشوهرم غير خلاقيه اما جدا از اين كارش واقعا اين دختر اصن مناسبش نيس چون هيچ محبتي نداره )

2740
١٢😶😶 اما هيكلش خيلي درشته و رفتارشم به سنش نمياد اما بازم خيلي افكاراش بچگانس

پدر مادر دختره چطور اجازه دادن؟؟؟؟؟ حالا چون مادر شوهرت دوست داره باید این وصلت سر بگیره؟؟؟

برادر شوهرت چند سالشه ؟؟ اصلا میتونه به یه بچه ۱۲ ساله حس داشته باشه ؟؟؟؟؟

خدای من لعنت به جهل 

حالا این دختر بزرگ شه میفهمه چه بلایی سرش اومده آخه این چ ظلمیه 

اتفاقا منم بهش گفتم دختر ١٢ ساله رو ول كردي رفتي سراغ يه زني كه معلوم نيس كيه چيه؟ گفت توروخدا تو ح ...

تو خودت ۱۲ سالت بود میتونستی به یه پسر به عنوان شوووووهر محبت کنی ؟؟؟؟؟ کارشون از ریشه غلطه تقصیر دختره نیست 

پدر مادر دختره چطور اجازه دادن؟؟؟؟؟ حالا چون مادر شوهرت دوست داره باید این وصلت سر بگیره؟؟؟ برادر ش ...

برادرشوهرم ٢٦ سالشه

بله پدرمادر دخترم مقصرن 

به ظاهر زندگي و ماديات ما نگاه كردن

بهم گفت دعام كن خدا ببخشتم گفتم من چرا دعا كنم؟ تويي كه بايد تويه كني گفت بخدا دفعه ي اخرم بود

زنا حق الناس نیس ک خدا نتونه ببخشه این گناه رو فقط خدا می بخشه توبه کنه و کار خوب ان شالله ک خدا می بخشه بگو توبه کن و امید داشته باش