2733
2739
عنوان

اگه تو ان تی و انومالی بگن بچه سالمه دیگه نگرانی وجود داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 27 پست
عزیزم ب ندرت همچین چیزی ممکنه .منکه تاحالا حتی دور اطراف هم ندیدم ان تی خیلی مهمه اگه حتی ی ذره شک د ...

چرا دیگه شکاف لب معلومه که

من سونو انومالی لباشو گف سالمه قشنگ نشون داد

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره منم همش از این فکرا میاد تو ذهنم چیکار کنیم🥺

نمیدونم بخدا 

کاش دیگه کامل مطمئن میشدیم 

تازه من تو بارداریم دوسه بار شک بدی بهم وارد شده و خیلی حرص خوردم و شرایط روحی خوبی نداشتم همش از اوتیسم هم میترسم ☹️

نمیدونم بخدا  کاش دیگه کامل مطمئن میشدیم  تازه من تو بارداریم دوسه بار شک بدی بهم وارد ش ...

خدا خودش کمکمون کنه از این فکرا نکنیم وگرنه هرچی فکر کنیم همون میشه  

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱

عزیزم افکار منفی رو از خودت دور کن    اگر موقعیتش رو داری ختم قران تا اخر باردا ری داشته باش  هم برای ارامش خودت  خوبه هم تو راهیت روزی یکبار سوره حجرات هم بخون  ان شالله به سلامتی این دوران رو طی کنی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738
نمیدونم بخدا  مثلا یه بچه با سن کم میبینم که سندروم داره خیلی بیشتر نگران میشم میگم نکنه متوجه ...

ن عزیزم سندروم داون ک خیلی مشخصه میفهمن هم ازمایش هم سونو

توکل کن برخدا و ب زیبایی و سلامتی فرزندت فک کن وقتی دنیا اومد نگاش کنی کیف کنی مثبت فک کن این استرسا برای نی نیتم خوب نیس

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
چرا دیگه شکاف لب معلومه که من سونو انومالی لباشو گف سالمه قشنگ نشون داد

شکاف لب آره حتما اشتباه نوشتم شکاف کام .داخل هست اصلا معلوم نیس

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم