2733
2734
عنوان

با فاطمه عبادی رای ندیدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6582 بازدید | 311 پست

😑😑😑😑ببخشیدا استعداد هست این 

پیکاسو و فرشچیان و فلان و فلان هم پس هنر نداشتن فقط با اساتید نقاشی یاد گرفتن! 

محمد هم استعداد نیست در اثر تمرین به اینجا رسیده فتحی روشن هم همینطور پارسا هم ک میگن با پول اساتید 

😑😑😑😑پس هیشکی دیگه نمیمونه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم موافقم

راهشو یاد گرفته اشک ملتو در میاره رای میگیره

اگه خیلی کارش درس بود یه داستان شاد رو به تصویر میکشید یا مثه گات تلنت سه بعدی میکشید

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738

فاطمه عبادی یه ارامش خاصی پشت چهرشه  ...همینکه تا اینجا اومد یعنی برندست ...محمد رارع هم خیلی  خوبه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

من به سعید فتحی رای دادم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
نمیدونم چرا نی نی سایتیا سنگ شرکت کننده های عصر جدیدو به سینه میزنن خب خودتون هر کسو دوست دارین بهش ...

همینو بگو آنقدر تو رای هم سرک نکشین 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

اتفاقا خیلیم خلاق و هنرمنده

بقیه مگ چیکار کردن؟همه استعداد و تمرین داصتن دیگ..از تو شکم مادرشون ک اینطور نبودن

تو برو کلاس ببینم میتونی در عرض ۱ ثانیه یه ادم بکشی؟

#لطفا_حسود_نباشیم

2706