2752
2734
عنوان

تصمیمم درست بود به نظرت؟؟(قید بچه دار شدن رو زدم)

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 49 پست
ویکی بیا اون کلوپی که گفتم
خدابه3طریق جواب میده:1.میگه بله وآنچه خواستیدبه شمامیدهد2.میگه نه وبه شماچیزی بهترمیده3.میگه صبرکن وبهترین رابهت میده پس صبرکن[smiley]s/sm64.gif[/smiley]
اشتباه محضه تویی که دو ماه نتونستی بیخیال شی اگه نشی و طول بکشه دیگه میشی مث ما ما که چندسال شرایطشو نداشتیم و نخواستیم و همش فکر کردیم نازایی داستانه واسه بقیه اس الان گرفتارشیم داریم خل میشیم چه برسه شما که دو ماه فقط جلوگیری کردی و نتونستی ادامه بدی در هر حالی هستین اقدام داشته باشین پیگیری کنین شوهراتون آز بدن چند وقت به چند وقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظم سنی ندارید شما چرا اینقدر عجله دارین حالااااااااااااااااااااااااا کاش من همسن شما بودم حداقل تا 25 سالگی به بچه فکر نمیکردم.... وقتی بچه دار بشید که به برنامه های زندگیتون رسیده باشید و از نظر روحی واقعا دلتون بخواد!! نه اینکه برای عقب نموندن از قافله فقط بفکر بچه باشید!!
آره منم بلد نیستم hony92 میخوام بدونم چون تازه عضو شدم
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
ویکی تو خودت هنوز بچه ای یکی میخواد تو رو بزرگ کنه خخخخخخخخخخخخخخ
خدابه3طریق جواب میده:1.میگه بله وآنچه خواستیدبه شمامیدهد2.میگه نه وبه شماچیزی بهترمیده3.میگه صبرکن وبهترین رابهت میده پس صبرکن[smiley]s/sm64.gif[/smiley]
خب من به پیشنهاد دکترم رفتم اقدام وگرنه بچه میخواستم چیکار!
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
من از 6ماه بعد عروسی اقدام کردم الان یک سال و 9 ماهه عروسی کردیم
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
تنبلی تخمدان را با کم کردن وزن و خوردن متفورمین میشه درمان کرد ویکی همچنان تو اقدام باش ولی بهش فکر نکن . من تو 21 سالگی هنوز عروسک میخریدم
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2706