2737
2734
عنوان

چرا آخه بیدارید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 67 پست
هر چی به ته بارداری میرسی سخت تر هم میشه😖 دستشویی رفتن دم به ساعت... درد پا... خواب رفتن بدن... لگ ...

خوشبحالتون منکه همش تو فکرم چرا شکمم رشد نداره نی نی حرکت داره کم و بیش ولی رشد شکمم خیلی کمه تو ماه7 امم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
میدونم میگم خوابم نمیبره روز هم نمیخوابم کل خوابم همون ۲تا۶ میدونم مضر ولی خوابم نمیبره

بچه داری؟ ‌شب با بچت تو بغل بچت بخواب خوابت می بره امتحان کن خیلی موثره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت فقط دو هفته مونده . منکه همش ترس زایمان زودرسو دارم. خیلی حرکات بچه ام وحشتناکه

این آخرا هر روزش یه ساله😖

من خطر زایمان زودرس داشتم، پرولوتون میزدم دیروز آخریش بود

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
استارتر حرکات  نی نی ات چطوره؟

بدی نیست تا وقتی استراحت کنم و بخابم حرکت داره اللن دوروزه مشغول تمیزی شدم حرکتشم خیلییی کم شده

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2738
بازم خودتو خسته کن ولی شبا بخواب . شب یه هورمونایی از مغز آزاد می شن خیلی واجبه بخوابی

میدونم عزیزم

ولی خوابم نمیبره

دو شب اینطور شدم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خوشبحالتون منکه همش تو فکرم چرا شکمم رشد نداره نی نی حرکت داره کم و بیش ولی رشد شکمم خیلی کمه تو ماه ...

آناتومی بدنت نشون نمیده وگرنه اگه حرکاتش خوبه یعنی خون رسانی هم خوبه و رشد میکنه! 

من تا هفته 24 مثل قبل بارداری بود شکمم، بعد یه کوچولو برجسته شد!  الانم اندازه یه توپ کوچولو گرد راحت میتونم قایمش کنم😅

خداروشکر وزنش هم نرماله

باید خداروشکر کنی بد ریخت بزرگ نشه شکمت، کلی سخت تر میشه خوابیدن و کار انجام دادن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

الان که دیگه روز شده باید پاشیم نکه بخوابیم

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
از چه هفته ای خطر زایمان زودرس داشتید؟ علایمتون چی بود که دکتر بهتون امپول داد؟

اوایل بارداری خونریزی داشتم، تا هفته 20 جفتم سرراهی بود... 

تا هفته 12 هر شب آمپول پروژسترون میزدم، اونو قطع کرد پرولوتون داد دیگه جفت هم رفت بالا گفت ادامه بده تا هفته 36 ضرر نداره

2706