2737
2739
عنوان

تنبلای عزیز بیان دورهم باشیم بهم قوت قلب بدیم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 101 پست
وای اره از اینور یکمی سطحی جمع و جور می‌کنم از اونور دوباره شلخته میشه!! یک روزم این خونه مرتب نمی‌م ...

منم همینطورم بخدا دیروز عصبی از خونه زدم بیرررون 

گفتم برم خونه مادرم بد بیام کارا میکنم ولی دستو دلم ب وار نمیرره

خوب میخای واسه ظهر چی بپزی؟؟؟؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمون هیچچچچ  بچهامون داغون میشن  تا 10 چیکار میکنی ؟؟ بد چی میپزی برا نهارو کاراتو کی ...

اره بیچاره بچه ها

تا ده چون بچه هام بیدار مجبورم بیدار باشم اصلا دیگه خودمم خوابم نمی‌بره!! 

غذا پختن ک نگو گاهی شاید ی شام بپزم

بیچاره پسرم!! هی تخم مرغ و سیب زمینی

و حاضری

2728
آی ام تنبل  آی ام بیش از حد تنبل شب تا صبح بیدار صبح تا ساعت ۷ عصر خاب بعدم تا ساعت ۹ شب گی ...

متاهلی؟؟؟؟؟

منم همینطورم بخدا دیروز عصبی از خونه زدم بیرررون  گفتم برم خونه مادرم بد بیام کارا میکنم ولی د ...

الان به پسرم صبحانه دادم مطمئنم امروزم ناهار حاضریه!! 

ولی بیا همت کنیم نخوابیم!! به خونه برسیم و غذا بپزیم من شوهرم ساعت ۳ میاد خونه باهاش می‌خوابم همون موقع

2740

سلام عزیزم صبح بخیر راز موفقیت فقط دراینه که صبح نخوابی وتابچه هاخوابن کارهاتو بکنی چه رسیدگی به خودت وحمام و....وچه خانه داری،منم دوتاپسرکوچولو دارم اکثر اوقات صبح بعد نماز بیدارم،الان ناهار قیمه گزاشتم،توکارام فرز نیستم ومثل خودت یاکار نمیکنم یاتمییز واساسی وبرنامه جاروی هفتگی وگردگیری دارم،هرروز جمع وجور دارم،یه روز توهفته اتوکشی ومرتب کردن کمد دارم،سرویس بهداشتی شاید دوبار دروز هم بشه چون بچه هام کوچیکن دوست ندارم آلوده باشه وبه همه جا دست میزنن،خصوصا شیر آب،درکل بابرنامم خسته نمیکنم خودمو ودرحد مقبول خونه روتمییز نگه میدارم وبرنامه غذایی هم برام خیییلی مهمه،یعنی به خاطر پسرامنم اول فکر غذارومیکنم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
اره بیچاره بچه ها تا ده چون بچه هام بیدار مجبورم بیدار باشم اصلا دیگه خودمم خوابم نمی‌بره!!  ...

خب بیا از این  کنار هم باشیم حداقل اینجوری میتونیم بهم دیگ نگاه کنیم تکونی ب خودمون بدیم 

الان نخابیم خب 

ب فکر نهار ظهر باشیم 

مثلا خورشتی باشه حالا میتونه هر چی باشه فسنجون بادمجون فیمه سبزی هزچی 

من میخام قیمه درست کنم 

در حین پختن غذا کارای اشپزخونمو انجام بدم  

الان به پسرم صبحانه دادم مطمئنم امروزم ناهار حاضریه!!  ولی بیا همت کنیم نخوابیم!! به خونه برسی ...

اره دقیقا منم نظرت چیه یه گروه تشکیل بدیم نتیجه کارامونو بزلریم؟؟؟؟؟؟

خب بیا از این  کنار هم باشیم حداقل اینجوری میتونیم بهم دیگ نگاه کنیم تکونی ب خودمون بدیم  ...

منم خوراک مرغ می‌پزم و حینش ی دستی به اشپزخونه می‌کشم و لباسشویی می‌زنم تا ظهر چهار سری باید لباس بشورم فقط!! بعدشم هال و اتاق خواب خودم