2733
2734
ببين اين دو سه هفته اخرش مساوي با كل بارداريته . من هركي بم ميكفت باور نميكردم ولي العا واقعا احساس ...

آخی😁

عوضش هی آدم با خودش میگه دیگه تمومه

من خیلی تو بارداری سختی کشیدم تا الان سرکلاژو استرس زایمان زودرس و معده ی داغونو استراحت و... بازم خداروشکر ولی این هفت ماه ۷ سال بر من گذشت

فک میکنی،من بارداری دومم هست،اینقد گریه میکردم اصلا افسردگی گرفته بودم از بی خوابی و خستگی،ولی خب لذ ...

من ميكم حداقل اونموقع خيالت راحته كه بچت سالم تو بغلته . ولي العا چي؟ هي من بايد بلند شم يا از اين پهلو و اون پهلو شم واسه بچم ميترسم خدايي نكرده تو تكون خوردناي من اتفاقي واسش بيفته.  ديكه جللو چشامه اونموقع يكي از استرساي بزركم كم ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی😁 عوضش هی آدم با خودش میگه دیگه تمومه من خیلی تو بارداری سختی کشیدم تا الان سرکلاژو استرس زایم ...

عزيزممم بسلامتي نيتيتو بغل كني. منم سركلاژي ام واقعا سخته

2728

تو اتوبوسم خوابم نمیبره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740
عزيزممم بسلامتي نيتيتو بغل كني. منم سركلاژي ام واقعا سخته

من سرکلاژی نیستم،ولی خونریزی داشتم،لکه بینی،دفع لخته،استراحت مطلق،عفونت،سختتر از همه اینا دکترا تشخیص اشتباه دادن گفتن چسبندگی جفت به رحم داری و باید رحمت رو در بیاریم،بچه هم نارس دنیا بیاد،خدا نصیب هیچکس نکنه یک ماه ما سوختیم توی ناراحتی و گریه واسترس ،فقط خدا میدونه چه روزهایی رو گذروندیم،خداروشکر جواب ام آر آیم اومد تا مشکلی نیس،خدایا هزاران بار شکرت،همش امتحان بود

من سرکلاژی نیستم،ولی خونریزی داشتم،لکه بینی،دفع لخته،استراحت مطلق،عفونت،سختتر از همه اینا دکترا تشخی ...

اخيي عزيزم، چه بد. بازم خدارو هزار بار شكر كه چيزي نبوده❤️