2737
2734
عنوان

بچه ها چند تا کاربر رو تو نی نی سایت میشناسم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی کاربری بود میگفت  اینجا مجازیه و همتون دروغگویین 😂😂    اما خب مجازیه ب هر حال ما ...

اره میدونم 

من میگم ینی خودتون رو ناراحت نکنید 

من بخدا برا یکیشون چند بار گریه کردم همش بهش فکر میکردم اخر سر دیدم مثل چی دروغ گفته

2740
الانم اونایی ک فعالن فهمیدن کیا رو میگه مخصوصا اونکه شوهرش دکتره😂

شوهرش دکتره رو یجورایی فکرکنم فهمیدم کیه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
الانم اونایی ک فعالن فهمیدن کیا رو میگه مخصوصا اونکه شوهرش دکتره😂

من نفهمیدم ک

یک ندایی بهم برسون😫😒

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
ی کاربری بود میگفت  اینجا مجازیه و همتون دروغگویین 😂😂    اما خب مجازیه ب هر حال ما ...

هممون که واقعی هستیم عزیزم😊

اما بعضی ها واقعی تر 😁😁

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

عادیه اینجا

همه دروغ میگن مگر اینکه خلافش ثابت شه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706