2733
2739
من سينه درد ندارم😭😭😭

دوستم ماه 6بارداریه اصلا دردی نداره حالت تهوع هم نداره من اولین اقدامم بود سینه دردمیمردم جوری ک لباس نمیتونسم بپوشم اخرم پری سه روزمونده به موعد اومد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
من ماه اول اقدامم بود البته دوبار اقدام داشتم اونم تخمک گذاریم نبوده ک نشده ولی سینه هام بزرگودردناک ...

انشاالله که به زودی میشی 

حتما خربزه و انجیر و انار و ...بخور 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله که به زودی میشی  حتما خربزه و انجیر و انار و ...بخور

خربزه هم مگه خوبه؟چ خوبی داره؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
خربزه هم مگه خوبه؟چ خوبی داره؟

آره خیلی خوبه ،گرمه ،ویار رو کم میکنه و از بین میبره ،جنین رو زیبا میکنه 

خواصش تو نت هست بزن خواص خربزه برای زن باردار  میاره برات

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2728
روز موعد لکه بینی داشتم... 9 روز بعد بی بی چک مثبت بود... هیچ علائمی نداشتم تا 40 روز این حدودا ... ...

من ۸روز دیرگردم امروز بیبی زدم منفی بود شما قبلش بیبی زده بودی بنظرت من زود بیبی زدم یا پریود میشم 

2740
سلام من یک هفته پیش پریودیم تموم شد  سمت چپ شکمم درد میکنه کمر درد پریودی  یهو ایستادم ی ...

سلام عزیزم منم موعد پریودیم ۵ هس منتظرم ببینم پریود میشم یا نه شما حامله ای؟؟؟ بی بی چک زدی

سلام دوستان یک روز مونده پریود بشم یکی دو هفته هست زیر شکم چپ و راست درد میکنه کمر درد دارم و سر درد دعا کنید باردار باشم  شما هم ک نی نی دوست دارید انشالا دامنتون سبز بشه دعا کنی دوستان تورو  خدا لطفا 💕🥺🤰🏻

سلام دوستان یک روز مونده پریود بشم یکی دو هفته هست زیر شکم چپ و راست درد میکنه کمر درد دارم و سر درد ...

سلام 

انشالله ک هستیی منم همینجور بودم سه روز ازموعدم رفت بیبی زدم مثبت شد  دیروز ازمایش دادم مثبت بود 😍

2706