2752
2734
عنوان

اتفاق وحشتناک امروز من😣+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 311752 بازدید | 1021 پست
خب از کجا متوجه شدن به خاطر پول بوده؟

با بخار حمام روی شیشه نوشته بود خدا بیامرز

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرمادر استادمون شب رفته بودن حموم درقفل شده بود چون کسیم نبود هردو اونجا مرده بود

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

من یبار رفتم دسشویی همون حین دوست بابام امد اوردش تو حیاط یه ساعت باهم حرف میزن منم تودسشویی نمیشد بیام بیرون سرلخت یعنی پیر و دینی نبود ک تودلم فحش ندم میخواستم بر لج سرلخت بیام بیرون که شلوار کوتا پام بود و اپلاسیون نبودم وگرنه بدانتقامی میگرفتم بدددد

2731
پدرمادر استادمون شب رفته بودن حموم درقفل شده بود چون کسیم نبود هردو اونجا مرده بود

چرادوتایی؟😄😄😄😄😄مرحوم چه شیطون بوده

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
خب از کجا متوجه شدن به خاطر پول بوده؟

آخه از این درای قدیمی نمیدونم دیدی یا نه المینیومی ها هستا شبشه نازک داره دسگیره قدیمی داره 

دسگیره پشتش شل بوده این تو بوده اون ور واسه خودش بسته شده به راحتی میتونست بشکنه بیاد بیرون 

در کل که ادم بود به فکر پول البته من فقط شنیدم

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
استاتر ببخشید خیلی اسکولی یه جا میشستی بچتو شیر می دادی بخوابه مگه قرار بود اون تو بمونی گریه بچه ات ...

شوهرم شب میومد. با یه بچه سه ماهه ک بدنش خیس بود و خوابش میومد و تازه موقع خواب تو بغل نمیخابه اذیت میشه چیکار میکردم؟؟؟ تازه شوهرم کلید هم نداشت یعنی میومد مشکل کلید هم داشتم. لطفا درست صحبت کن

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
با بخار حمام روی شیشه نوشته بود خدا بیامرز

چی نوشته بود؟؟؟؟

از کجافهمیدن بخاطر پول شیشه نشکسته؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2706