2737
2739
عنوان

خانما هایی که استخر میرن یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 50 پست

اره بنظرم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما چه قیمت هایی خوبی میدید  من بنظرم این از بقیه بهتر بود  نزدیک خونه ما اکثر استخر ها ...

از تخفیفان بگیر خیلی خوبه قیمت ها مناسب تره شاید این استخره قرار داد داشته باشه باهاش

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

[QUOTE=101898184]کدوم شهری گرگان سونا جکوزی و سرسره ابی 15 تومنه دوساعت ه

چه قیمت های خوبی میرید شما ها  

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2738
سمت غرب، مرزداران  الان داشتم تخفیفان و نت برگ رو میدیدم

استخری که من می رم سرِ شهرانه...

انصافن تمیزه..یک ساعت و ربع 8 تومنه

سونای خشک و بخار هم داره...جکوزی هم داره

استخر شهید برادران دستجردی

استخری که من می رم سرِ شهرانه... انصافن تمیزه..یک ساعت و ربع 8 تومنه سونای خشک و بخار هم داره...جک ...

الانم یه جا رو دیدم تو تهرانسر استخر شجاعی 

ولی خیلی دوره 

شهران بهم نزدیکتره بهتره 

مرسی عزیزم 😍 

الانم یه جا رو دیدم تو تهرانسر استخر شجاعی  ولی خیلی دوره  شهران بهم نزدیکتره بهتره  ...

گلم مجموعه ی نسیبه هم توی مرزدارانه

خیلی تمیزه ولی از قیمت و سانسِ آزادش بی اطلاعم

استخر روباز هم ارم و اکباتان(فاز 3) خوبن

2706