2733
2734

پسرم  عصرا نمیخوابه اصلا؛  منم نمیخوابیدم امروز خیر سرم گفتم یه چرت بزنم خواستم برم بیرون سرحال باشم کسل نباشم ، خواب عمیق بودم یهو با جیغو گریه پسرم ک میگف مامان کمگ بیدار شدم گیج بودم هراسون و با ترس رفتم تو حیاط ( الان ک فکرشو میکنم جالبه یه آن انگار مغزم گفت برو تو حیاط بدون اینکه برم تو اتاقا بگردم مستقیم رفتم تو حیاط ) یهو گفت مامان مارمولک مارمولک😷 دیگه شسمش اوردمش تو خونه ، مثل جنازه افتادم دستو پام میلرزید بدنم مورمور میکرد قلبم ب شدت میزد هنوزم همون جورم پام حس نداره انگار مور مور میکنه ، تو دلم یجوریه ، مسکن خوردم خوابم ببره اما نمیتونم بخوابم ، 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز شیرین میخوردی فشارت پایینه

چای نبات خوردم ؛ بدنم اصلا جون نداره ؛ حالت تهوع هم دارم 😧😧

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2728

وای منم بچم رفته بود پشت مبل یچی پرید تو گلوش صدا خر خر میومد من داشتم ظرف میشستم دستکشا رو پرت کردم رو هوا اومدم دیدم خودش دستشو کرده تو حلقش داره نون خشک شده رو در میاره دیگه اصلا وا رفتم تا یه ربع ننیتونستم از جام پاشم تا اخر شبم تپش قلب داشتم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2738

منم همیجور شدم . برو دکتر یه سرم بزن .خوب میشی .من بدنم از داخل احساس میکردم میلرزه

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
وای منم بچم رفته بود پشت مبل یچی پرید تو گلوش صدا خر خر میومد من داشتم ظرف میشستم دستکشا رو پرت کردم ...

خیلی حس بدیه ، 😳

خدارحم کرده منم یه بار با پسرم خوابیده بودیم عقرب اومد از وسط مون رد شد بیچاره پسرمو نیش زده بود تازه اون موق موقع یازده ماهش بود آنقدر جیغ کشید بیهوش شد

یادم میاد مامانم وقتی سنمون کمتر بود بهمون میگفت وقتی تو و برادرت میافتین سر و کله همدیگه و جیغ و داد میکین اون صدای جیغ تون انگار قلب منو پاره میکنه 

البته ما هم بچه بودیم و دعوامون الکی الکی ولی خب مامانم میگفت همین که جیغ و داد میزنیم اذیت میشه طفلکی 

الان اینو گفتی یاد اون خاطره افتادم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
من از روزی که بچه ام به دنیا اومده بعد از ظهر ها نخوابیدم، اصلا زمانی که اون بیداره منم بیدارم تا&nb ...

خوب کاری میکنی عزیزم ، خیلی باید مواظب بچه ها باشیم؛؛ من نمیخوابیدم اصلا امروز خوابم برد ، صبح ها هم زود بیداره ها باز عصر نمیخوابه

2706