2737
2734
مریم مامانمم زینب

ان شاالله خبر خوش میشنوی و با یه شیر پاک خورده و اصل و نصب دار ازدواج کنی نگران نباش ان شااالله همتون شیر پاک خورده پیدا کنین نجیب و تحصیل کرده خدایا رو سیاهم نکن به حق همین اذان دخترای پاک و نجیب مثل ما رو شرمنده پایین تر از خودمون نکن آمین

شهزاده و پرنسس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برای اینکه خواهرم ازدواج کنه و خوشبخت بشه دعا کن عزیزم اسمش مریم هست خیلی فکرم پیششه.

مهم خوشبختیشه برا خوشبختیش دعا کن ان شاالله خوشبخت میشه براش طلب خیر میکنم 

شهزاده و پرنسس

بچه ها خیلی هاتون فقط موضوع رو لایک کردین لطفا اسمتون رو بفرستین چه قدر حال دلتون خرابه دلم آشوب شد اینجا ان شاالله هممون نجات پیدا کنیم در ضمن ساعت 12 و نیم شب خودتون هم تو خلوت بشینین و دعا کنین با من 

شهزاده و پرنسس
2740

بچه ها در حد امکان اسمتون رو هم بگین و اگر خوندین پست من رو شب ساعت دوازده و نیم خلوت کنین همراه من دعا کنین ان شاالله که رو سیاهتون نشم ان شاالله همتون با شیر پاک خورده و نجیب زاده طرف بشین و پیمان ببندین  لایک کنین و اونایی که اسم نزاشتن اسم بزارن حتمااین پست رو اگر خوندین لایک کنین

شهزاده و پرنسس
سلام اسم من الناز برام دعا کن ۳۰ سالم شده دعا کن بختم باز بشه فقط از این شرایط بد زندگیم راحت بشم&nb ...

سلام عزیزم ان شاالله به مراد دلت برسی نگران نباش خدا با آدم های پاک و با ایمانه مهم خوشبختیته به خوشبختیت فکر کن نه به ازدواج ان شاالله هر چه صلاحته برات پیش بیاد طلب خیر دارم از خیر برا هممون

شهزاده و پرنسس
میدونم دیر اومدم   ولی منم فراموش نکن فاطمه هستم

چشم عزیزم خدا فراموشت نکنه طلب خیر برات میکنم از درگاه خدا ان شاالله به حاجت دلت برسی

شهزاده و پرنسس
2706