2733
2739
عنوان

وارشم،،،،،،بیاین نظر بدید من قشنگم یا جاری نفلم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 44 پست

گفتم وقتی زود به عکس رسیدم یجی کار میلنگه😦از عکس فهمیدم حدسم درسته

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشالا یکی از یکی ماه تر و خوشگلتر🤮🤮

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731
چشمات سگ داره لنتی

خدایی   

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

جفتتون ماه هستین

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738
تومبون پام نیست فعلا       چرا؟    

ازونـحرفا با من نزن دیگه اغفالم نکن😒

ناراحته تگش نکردم😭

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ماشاالله جاریم خیلی قشنگه خوش هیکل مژه ها بلند سیاه موها لخت سیاه چشماش درشته من که خیلی ازش خوشم میاد

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
شک داشتی ؟؟

هر دو قشنگین آدمو از دین در میارین خخخخخخ    

فدات 

ازونـحرفا با من نزن دیگه اغفالم نکن😒 ناراحته تگش نکردم😭

پریوده درکش کن😒

الان مغزش ارور میده بعدا یه تاپیک جدا براش بزن خوش حال شه :/

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
پریوده درکش کن😒 الان مغزش ارور میده بعدا یه تاپیک جدا براش بزن خوش حال شه :/

باش😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔