2737
2734
عنوان

پیلکتازی خفیف در کلیه های جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 11660 بازدید | 43 پست
نگران نباش چیزی نیست. 

نمیشه هی خودمو مشغول میکنم اما یازم یادم میاد استرس میگیرم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
بله عزیزم.دختره...ان شاءالله همه توراهیا صحیح وسالم بیان بغل ماماناشون

انشالله عزیزم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه هی خودمو مشغول میکنم اما یازم یادم میاد استرس میگیرم

یادمه وقتی که فهمیدم اونروزو شب تا صبح گریه کردم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
یادمه وقتی که فهمیدم اونروزو شب تا صبح گریه کردم

منم امروز انقد گریه کردم که حد نداره

همش نگران بعد بدنیا اومدنشم😭😭😭

2728
ببخشید به منم سونوگرافی همینو گفته  شما رفتین پیش متخصص زنان چی گفت بهتون من هفته دیگه نوبت گ ...

راستشو بخوای میخوام برم پیش متخصص اطفال

اما دکترم گفت جای نگرانی نیس شاید ادراره تو سونوی بعدی  از بین رفته باشه

درکت میکنم منم دیگه همه فکرم شده این قضیه تا یادمم میاد گریه ام میگیره😢😢😢

راستشو بخوای میخوام برم پیش متخصص اطفال اما دکترم گفت جای نگرانی نیس شاید ادراره تو سونوی بعدی &nbs ...

ممنون که جواب دادین من که تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود معمولا خود به خود خوب میشه ،چله زیارت عاشورا بگیر ایشالله خوب میشه،تازه دکتر به من گفته یه مقدار چسبندگی داری،جفت هم پایینه،ولی دیگه توکل بر خدا،خودش ایشالله همه چی رو درست کنه

اینارو گفتم بهت دلگرمی بدم بگم وضعیت من از تو بذاره

ولی جز توکل کاری نداریم

ممنون که جواب دادین من که تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود معمولا خود به خود خوب میشه ،چله زیارت عاشورا ...

عزیزم انشالله همه چی خوب میشه اره حتما کلی نذر کردم

منم توکلم ب خداست

2740
میشه بگید پلکتازی پسرتون به کجا کشید؟

هیچی عزیزم خود ب خود رفع شد😊

چی شد پلکتازی پسرتون؟

هیچی خودش خود به خود خوب شد معمولا به نصف مادر ای باردار همینو میگن،الان دخترم یک سال  ونمیشه

من یه بار بعد تولد بردم سونوگرافی ،که دکتر گفت اصلا لازم نبود

سلام گلم شما برا پلکتاز گل پسرتون چیکار کردین  لبنیات نخورردین و قرص کلسیم ؟منم نگرانم

ن بابا هم میخوردم خداروشکر ماه اخر کلا رفع شد