2733
2734
سلام. دارم دیگه دیوونه میشم......هر چی دعا می کنم...هر چی نذر می کنم....هر چی قرآن می خونم......هیچ کدوم از حاجتامو نمیگیرم....خسته شدم....ناشکری نمی کنما......خواستم درد و دل کنم....چرا خدایاااااااااااااااا.........
الهی ان ده که آن به
سارا جون....واقعا چرا؟منم خیییییلی دعا میکنم....اما..........منم خیلی دلم گرفته
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده مگه سارا جون؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئن باش حکمتی داره... گاهی بعضی سختی ها واسه ی آدم لازمه.. حداقل اینه که آبدیده میشیم
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
2728
دوستان گلم همه چی خواست خداست
ناشکری نکنید
درست اون لحظه ای که فکرش رو نمیکنیم خدا سورپرایزمون میکنه
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
نه فقط دعا میکنم...ولی همیشه برعکسش میشه...یعنی اون چیزی که نمی خوام میشه.....نمیدونم چرا...ولی خیلی دعا میکنم...خیلی صلوات می فرستم....ولی ......
الهی ان ده که آن به
2738
نا امید نباشید. تو هر کار خدا حکمتی هست ولی شاید درکش برای ما ممکن نباشه

منم مدتی از خدا حاجتی میخوام که هنوز بر آورده نشده ولی امیدوارم
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم
عزیزم ناامید نباش ، خدا داره امتحانت میکنه ، اگه نمیده لابد به صلاحت نیست و خدا بهتر میدونه شایدم حاجتت برآورده شده ولی میخواد سر موقع جایی که خودش میدونه بهتر بده. یه ذره هم فکر کن ببین چیزی مانع استجابت دعات نیست؟؟؟؟؟؟
با خدا باش و پادشاهی کن..........
خیلی ببخشید که رک میگم چون هم بهم گفته شده هم تو کتاب خوندم
کاری انجام داده باشی که از نظر خدا و دین درست نباشه ببین واجباتت رو انجام میدی ، حق کسی به گردنت نیست.
کلاً به کارهایی که کردی فکر کن ببین کدوماش درست بوده کدوماش غلط.
با خدا باش و پادشاهی کن..........
چرا خیلی زیاد..بنده خوبی نبودم...اصلا..خودم اینو قبول دارم.....خیلی هم پشیمون شدم....ولی الان دیگه انجامش نمیدم....یعنی خیلی کم شده...ولی خدا اصلا جوابمو نمیده...یعنی اینهمه که خدا دعا های بنده هاشو مستجاب میکنه..همشون مومن و پاک هستن؟؟؟نه اینجوری نیست....
الهی ان ده که آن به
2706