2737
2734
یه مدته بعضی چیزها رو گم می کنم...همش میترسم نکنه الزایمر بگیرم...من الان 24 سالمه و بچه هم ندارم میگم اگه از الان بخوام اینطورب باشم وای به حال 10سال دیگه...
چند وقت پیش یه ماشین حساب گم کردم...حالا هم گواهینامه م رو و کارت ملی ...البته گواهینامه م رو پیدا کردم ولی کارت ملی رو هنوز نه...
کمک کسی دعایی برای افزایش حافظه بلده...
خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
من یه مدت برا امتحانام خیلی درگیر درس بودم و همینطور مشکلاتی که در زمینه بچه دار شدن هم داریم خیلی درگیری فکری برام ایجاد کرده بود...یعنی بخاطر این چیزا بوده یا اینکه الزایمره............
وااااااااااااااای مامان من میترسم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نارمیلا جون ممنون...همین الان خوندم ایشالا که منم نتیجه بگیرم...شما خودت امتحان کردی/؟؟؟
2731
2740
وااای دوستان ممنون باورتون نمیشه...الان رفتم ماشین حسابم رو که خیلی وقت بود گم کرده بودم رو پیدا کردم...همین 7 بار حمد خوندم وصلوات فرستادم...البته به نیت کارت ملی رفتم ولی اینو(ماشین حسابم رو پیدا کردم)...یه چیز دیگه هم پیدا کردم که دیگه کم کم داشت اهمیتشو برام از دست میداد و میخواستم یکی دیگه بخرم...ولی خوب شد اونم پیدا کردم...

وا ی خیلی ممنون.......ایشالا کارت ملی م هم پیدا بشه.....شما هم ایشالا هر گرفتاری و مشکل تو زندگیتون هست برطرف بشه...
هرموقع چیزی گم کردی این آیه رو بخون بی برو برگرد جلوی چشمات ظاهر میشه چیزی که گم کردیو :
فـَـسَیکــَــــ فیکــَــ هُــــمُ لله
👶🏻تیکر تولد پسرم 🍼 😍 نيمهي جانم خوش اومدي
قران بخوان برای افزایش حافظه
اللهم اجعل محیای محیا محمد و ال محمد و مماتی ممات محمد و ال محمد
**اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم** یاصاحب الزمان ادرکنی.. آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا وبلاگ بانوی آب... پدر خاک http://najm18.blogfa.com/ تایپیک امام شناسی: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=907723&PageNumber=1
دوستان از همه تون ممنونم که چیزهای خوبی بهم یاد دادید...
کارت ملی م هم پیدا کردم...همین 7بار حمد و ایه ای که نیلسا جون گفت رو خوندم ...و با وجود اینکه چند بار گشته بودم اون قسمت رو ولی یهو اومد جلو چشمم.خلی ممنون....
دوستان از همه تون ممنونم که چیزهای خوبی بهم یاد دادید... کارت ملی م هم پیدا کردم...همین 7بار حمد و ا ...

تو مفاتیح ذکر استغفار امام صادق علیه السلام که دو ماه روزی چهارصد بار افزایش علم و ثروت بهت میده 

لازم نیست چهار صد تا پشت سر هم باشه