2752
2734
عنوان

ماماناااا تورو حضرت عباس بیاید کمکم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 60 پست
کمکم کنید به نیت همتون حدیث کسا و سوره حشر میخونم😭😭😭😭دلم داره میترکه دارم از ترس میمیرم😭

عزیزم من خواهر زادم  الان شیش ماهشه زدی داشت وقتی دنیا اومد  خیلیم بالا بود روی 18بود فکر کنم مامانم بهش یکم شیره انگئر داد خوب خوب شد تو هم امتحان کن 

حتما حتما ببر بچه رو بیمارستان

حتی شده حلقه تو بفروش

زردی خیلی جدیه

روی بچه رو زیاد نپوشون ک عرق کنه باید زیاد ادرار و مدفوع کنه تا بیلی روبین از طریق ادرار و مدفوعش دفع شه و زردیش بیاد پایین

تند تند بهش شیر بده.هر چی بیشتر شیر بخوره بیشتر دسشویی میکنه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731

خودت خنکی زیاد بخور

تمام چیزای گرم رو قطع کن و نخور 

به بچه ت چند بار در روز شیر خشت بده 

ی آزمایش خون هم بده از ی حدی بالاتر باشه حتما باید بستری بشه و به پول داشتن یا نداشتن شما دیگه ربطی نداره  قرض کن بستریش کن

در ضمن بچه ت دختره یا پسر 

اگر پسره برو بده یکی که بچه ش دختره شیرش بده   شیر دختر خنکه

از همه بهتر ترونجبین و شیر خشت 5 تومنی بخر دم کن بده بخور بچه مدفوع و ادرار میکنه زردی میاد پایین یکی هم میگفت خواهرش پزشک آب انار یکی دو تا دونه انار بدون دونش فقط آبش را بگیری بچکونی دهان بچه خون تسویه و زردی میاد پایین 

میگه پول ندارم.میگن ببر بیمارستان.میگن طلا بفروش...ای خدا...طلاش کجاست....بچه رو خنک نگهدار....زود ب زود شیر بده ک ادرار کنه از بدنش بیاد بیرون.قطره بیلی ناستر خوبه...بگیر بده زود خوب میشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من میگم ندارم ببرم بیمارستان خانوما چرا باز میگید ببر بیمارستان😐

عزیزم اول آزمایش بده ببین زردیش چنده 

تا ی حدی رو تو خونه میشه درمان کرد  ولی تو ی مرحله ای خطرناک میشه 

خدا نکنه ی روزی بیاد بگی کاش قرض کرده بودم کاش 

2706