2737
2734
عنوان

خانومایی که با بی بی چک محو باردار بودید بیااااااید

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
واسه تو تو عکس معلومهههه وای خوش به حاااااالت😭😭😭😭❤❤❤❤

ببين پاييني كمرنگه كم كم روز بعدش پررنگ شد مال شمام انگار ي هاله ي خيلي كمرنگ مشخصه 

عكس معم نيست مهم اينه خودت ببينيش ب شوهرتم نشون بده ببين چي ميگه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2740

ازمن اینجوری بود

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
روز چندم گذاشتی؟؟  بعد چه مدت خط انداخت؟  مباااارک باشهههه❤❤❤❤

2روز مونده ب پریودیم. تازه روز قبلشم منفی شده بود 😂. بعد 1دیقه خط انداخت هرچی هم میگذشت پر رنگتر میشد ان شاء الله مال شماهم مثبته من الان دیگه 3ماهمه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
این بی بی چک هم قبل این یکی گذاشته بودم همون روز اول تأخیرم ولی بعد از یک ساعت اینشکلی شد

مثبته اسی مبارکت باشه مامانی 

2روز مونده ب پریودیم. تازه روز قبلشم منفی شده بود 😂. بعد 1دیقه خط انداخت هرچی هم میگذشت پر رنگتر می ...

اخییییی چه خووووب

خدا کنه

من که دیگه خسته شدم

اخه 5 روز گذشته نه پریود میشم نه بی بی چکم مثبت میشه

استرس گرفتم دیگه

پس چرا بعدیش خطش محوهههه😭😭 اسن قبلیمه

برو آزمایش خون بده خیال خودتو راحت کن... سینهات حساس نشده؟ 

2706