2737
2739
عنوان

بچه ها کسی بوده گوشواره بفروشه چیزایی که لازم داره بخره🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خواهر منم انگشترشو فروخت برای خودش پالتو و پوتین خرید .عید پولاشو جمع کرد دوباره انگشتر خرید.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.

خدا لعنت كنه سيستمو كه واسه خرجاي معمول و بديهي بايد بريم سراغ پس اندازاي اين مدلي.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2740
جدی؟ پس برم ببینم طلا چنده ده رکزی هست تو فکرشم اماامروز دلو میزنم بدریا چیکارکنم دیگه 

اره گلمم.طلا یه جور پس اندازه دیگه.علاوه بر زیبایی ش.حالا بعضیا از این پس انداز برا خرید ماشین و خونه استفاده میکنن بعضیا برای نیازای دیگه.فقط چند تا طلافروشی قیمت بگیر همون جای اول نده بره

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
۲ تومن خریده بودم پارسال

آخه 2 تومن. کلی میشه مالیات و اجرت ساخت و سود فروشنده.

الان که می خوای بفروشی باید وزن گوشواره رو درنظر بگیری. نه پولی که دادی . چون اینها ازش کم میشه.