2733
2734
عنوان

خانم های مهربون ارومیه😍لطفا یه لحظه تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 4514 بازدید | 49 پست
خخخخ گرسنه میشم واقعا  ولی نخورم یکم بگذره گشنگیم میره  ولی یکی هی صدات کنه بیا بخور نخو ...

ون وقت میدونی چیکار کن بشین سر سفره واسه خودت مثلا یه کفگیر برنج بکش تا همسرت غذاشو تموم بکنه تو اروم اروم بخور ون موقع هم ون راحته تنها نمیشه هم تو کم غذا خوردی تو وعده های میانی هم دیدی گشنته شیر با خرما بخور ساقه طلایی بخور با چای سبز بزار گشنه نشی 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
اخه من قدم ۱۶۱ خیلی بد بود الان عالی شدم 

افرین به ارادت

من قبلا ورزش میکردم بعد زایمانم دیگه کم نشد 

شیرم میدم بچم الام ۹ماهشه میشه رژیم گرفت البته زیر نظر دکتر که شیرم کم نشه و با بچه کوچیک هیجا نمیتونم برم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین به ارادت من قبلا ورزش میکردم بعد زایمانم دیگه کم نشد  شیرم میدم بچم الام ۹ماهشه میشه رژ ...

مرسی 😊😊😊نمیدونم ولی اگه شیر بخوری یا ماست اینا یا هر چی که واسه افزایش شیر خوبه کنارش بخور که شیرت کم نشه 

ون وقت میدونی چیکار کن بشین سر سفره واسه خودت مثلا یه کفگیر برنج بکش تا همسرت غذاشو تموم بکنه تو ارو ...

یه چند باری اینجوری کردم تا سرمو میچرخونم یا میرم یه چیزی بیارم زود از غذای خودش میریزه تو غذای من 

باورت میشه😭😭😭

2728
یه چند باری اینجوری کردم تا سرمو میچرخونم یا میرم یه چیزی بیارم زود از غذای خودش میریزه تو غذای من&n ...

🤣🤣🤣🤣عجب شوهری 

مرسی از راهنماییات  عزیزم شمام بعد بارداری چاق شدین

وای منو نگوووو من شدم ۷۸ کیلو بعد رژیم گرفتم باورت میشه فقط کل روز یه لیوان شیر میخوردم با خرما وسط روزم میوه اینا شدم اخرش خودمو کشتم ۵۰ شدم بعد دوباره خوردم برگشت شدم ۷۰ بعد دوباره رژیم گرفتم ورزش کردم شدم ۵۶ الان دیگه بخورم نخورم ثابت مونده 

2738

نه من بچم سینمو نگرفت وقتی به دنیا ومد خیلی درگیر بودم زور زدم نشد بعد این که یاد گرفت دیگه شیر نداشتم 😭😭😭😭بهش شیر خشک دادم بمیرم واسه بچم 

نه من بچم سینمو نگرفت وقتی به دنیا ومد خیلی درگیر بودم زور زدم نشد بعد این که یاد گرفت دیگه شیر نداش ...

الهی عزیزم

فدات شم اشکال نداره 

ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشع

2706