2737
2739
من روکش کردم میترسم چیزی گاز بزنم بشکنه .

من یه دندونم روکشه اونم واسه اینکه پر‌کرده بودمش نمیدونم این روکش با اون روکشی که شما کردی فرق داره یا نه ... ولی بازم جرات ندارم با سمت راست غذا بخورم میترسم بشکنه باز کلی خرج بزاره رو دستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه دندونم روکشه اونم واسه اینکه پر‌کرده بودمش نمیدونم این روکش با اون روکشی که شما کردی فرق داره ...

منم نمیدونم جنسش خوبه یا نه . از دکتر پرسیدم گفت اگه رعایت کنی و مراقب باشی تا 15 سال دوام داره . الان همش یکماهه گذاشتم دندون جلو هم هست میترسم چیزی روش بخورم . والا هزینه دندونپزشکی سرسام آوره . قدر دندونهامون رو بدونیم 

2738
شما کدومو انجام دادی؟دندوناتم تراش دادن؟

فکر کنم کمپوزیت کردم.نه تراش ندادن,اما یادمه یه موادی رو کم کم به دندونم اضافه کردن

مفتخرم مسلمانم .خدایا عاشقتم بابت همه چیز خصوصا امام حسین
لمینت دندون‌تراش میخوره و اندازه یه مروارید میشه برعکس گفتی

نه اون روکشه 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
کامپوزیتتون بعد سه سال رنگ نگرفته؟هنوز سفیده؟گاز میزنی به غذا میشکنه؟

نه رنگش خوبه مسواک ونخ دندون روزی یه بار.واسه من توخواب دندوناموفشارمیدم اونجوری یه بارشکست یه بارم چسب بادندونم داشتم میبریدم که شکست.وگرنه موقع غذاتاحالانشکسته

ینی چرا نمیان مشکلشون چیه 😑

لمینت دندون رو تراش میدن تا لمینت رو بچسبونن و در نتیجه دندون خیلی حساس میشه و ماندگاریش بیشتره..کامپوزیت فقط جای ک پوسیده رو تراش میدن و ترمیمش میکنن.هزینه کامپوزیت کمتره

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2706