2733
2739
یه گدا هی میومد دم در اینو بمن گفت فکر کردم الکی میگه

نه عزیزمواتفاقا دختر خالمم ۷ ماه اقدام بود.بهش گفتم اونم باردار شد دقیق همون ماه.یه قاشق مرباخوری زنجبیل و  ۲ قاشق غذاخوری عسل ۲قاشق مرباخوری زعفرون دم کرده مخلوط کن هر صبح ناشتا ۱ ق مرباخ بده بخوره .اگر تو دوره تخمک گذاری باشه بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ماه قبلش بدون تصمیم ب بارداری ریخت ولی نشد باعرض معذرت رژیم گرفتم واسه پسردارشدن ماه اول اقدام ...

آها مرسی عزیزم.خدا نی نیتو حفظ کنه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
من یه دختر ۷ ساله دارم ولی نمیدونم چرا برای بار دوم که دارم اقدام میکنم نمیشم،دکتر رفتم قرص مصرف کرد ...

انشالله لاردار میشی ی خانوم همسنجا بخاطر استرس دوسال حامله نشد استرسو دور کن از خودت

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2740

بچه ها من برای پریودی دوتا پروژسترون زدم(چونکه دوماه پیش سرخود لتروزول خوردم)

الان 8 روزه که پری نشدم بعد از آمپول 

سوالم اینه من بعد زدن آمپول دوبار اقدام داشتم 

امکان داره باردار بشم تو اون زمان؟

قبل از آمپول رفتم سونو که مطمین شم حامله نیستم یه فولیکول 15 نشون داد

خداي مهربونم اميدمو نا اميد نكن...
نه عزیزمواتفاقا دختر خالمم ۷ ماه اقدام بود.بهش گفتم اونم باردار شد دقیق همون ماه.یه قاشق مرباخوری زن ...

واسه زنه یا مرد این ترکیب؟؟؟؟؟بعد زعفرون واسه جنین که خوب نیست اشکالی نداره یعنی