2737
2739
عنوان

حالم بده از دست این جن ها

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 62 پست

خانم عزیز واقعیت یا توهم،اگه این چیزی که شما میگی واقعیت داشته باشه یه دلیلی وجود داره که همچین موجوداتی خودشونو بهتون نشون میدن و اذیتتون میکنن،یا خونه اتون یه مشکلی داره یا یه کاری انجام دادید که وارد دنیاتون شدن،امکان توهمم هست انقد میترسید ازشون که هر چیزیو بر مبنایه وجود جن میذارید،شاید خود به خود توپ از کمد پرت شده،چن مدت مدام زیر پنجره اتاقم صدایه جیغ میومد شبا ،تا یه شب ترسو گذاشتم کنار رفتم رو بالکن دیدم دوتا بچه گربه شیطون باهم دعواشون شده هرشب کارشون همین بود ،شما اگه چیزی دیدی سریع برو سمتش ببین چه خبره برو در کمدو باز کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دلم میخواد برم سمت صدا ولی میترسم

نترس عزیزم به ترست غلبه کن برو سمتش میبینی چیزی نیست،فقط ترس زیاد باعث شده فکر کنی جنا اومدن سراغت،با ترسا باید روبه رو شد دور از جونت اگه همین طوری ادامه بدی دچار مشکلات جدی روحی روانی میشی،من شبا تو خونه صدائی بشنوم میرم سمتش چک میکنم ببینم مشکل چیه با اینکه از تاریکی متنفرم